LG vs PHILIPS vs SAMSUNG

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
dotore: jaz sem glede 37ES6100 zaenkrat ful razočaran glede zvoka, pri predvajanju mkv filmov:

vse filme in serije, ki sem sprobal zvok zaostaja, out of synch...na predhodni LG mi tega ni delalo...sprobal sem preko mreže, direkt na usb in preko xtreamerja....ful sem jezen, ker ravno to mi je primarno, gledanje mkvjev....

ideje?

sama slika je dobra, samo je ful tweakanja in igranja z nastavitvami....200 CMR bo dovolj.
 

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
dotore: jaz sem glede 37ES6100 zaenkrat ful razočaran glede zvoka, pri predvajanju mkv filmov:

vse filme in serije, ki sem sprobal zvok zaostaja, out of synch...na predhodni LG mi tega ni delalo...sprobal sem preko mreže, direkt na usb in preko xtreamerja....ful sem jezen, ker ravno to mi je primarno, gledanje mkvjev....

ideje?

sama slika je dobra, samo je ful tweakanja in igranja z nastavitvami....200 CMR bo dovolj.
hmmm tole mi je čudno... če ti tudi prek xtreamerja zaostaja zvok potem je nekaj s mkv datoteko. TV namreč ne procesira slike in zvoka ki ga dobi preko hdmi...
daj probaj še kak drug film in mi sporoči. pri meni namreč še noben .mkv ni bil out of sync...

lp
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
sem sprobal več mkv fajlov...prej na LG TV mi tega ni delalo....znorel bom.

je kaj v nastavitvah videa, slike itd?
 
Nazadnje urejeno:

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
recimo, da bo to rešitev....kaj je bilo potem smisel nakupa te tvja če moram imeti vse na off'? :D
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
kje si kupil tv? Pri vas v trgovini? Če ja, si presnami en mkv na usb in nesi v trgovino in tam probaj na samsungih. Če tam dela reklamiraj tv
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
pri nas da.....bom jutri sprobal en mkv v kranjski poslovalnici, kjer imajo 2 samsunga razstavljena pa da vidimo.
 

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.895
52
63
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
sem sprobal več mkv fajlov...prej na LG TV mi tega ni delalo....znorel bom.

je kaj v nastavitvah videa, slike itd?
Meni pa ni jasno, zakaj si z LGeja, s katerim si bil zadovoljen, prešaltal na Samsunga?
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
ker mi je že dojadilo imeti 32''...pa pri lgju nisem našel nobene 37'' ožje od 87cm širine, ali pač?
 

spanspan

Fizikalc
9. nov 2007
3.111
28
48
Zato pa sem jaz zelo zadovoljen z lg, ker vse preko usb dela fantastično, brez kakšnih nastavitev, podnapisi itd, ko prekinem gledanje kakšnega filma na disku in skočim na tv program in se čez čas vrnem na usb disk, lahko nadaljujem z gledanjem od tam, kjer je bilo prekinjeno, sedaj si samo še porihtam za usb razdelilec in bom imel priključen disk z filmi, disk za snemanje in card reader, juhuhu, tudi DLNA deluje super in se lahko hitro pogleda slike in filmčke iz telefona, edina pomanjkljivost je, da nima flash playerja 11
 

spanspan

Fizikalc
9. nov 2007
3.111
28
48
torej sem pol leta prehitro kupil
cry12bpy.gif
 

Naabo

Pripravnik
19. avg 2010
268
1
18
Citat:
Uporabnik spanspan pravi:
Zato pa sem jaz zelo zadovoljen z lg, ker vse preko usb dela fantastično, brez kakšnih nastavitev, podnapisi itd, ko prekinem gledanje kakšnega filma na disku in skočim na tv program in se čez čas vrnem na usb disk, lahko nadaljujem z gledanjem od tam, kjer je bilo prekinjeno, sedaj si samo še porihtam za usb razdelilec in bom imel priključen disk z filmi, disk za snemanje in card reader, juhuhu, tudi DLNA deluje super in se lahko hitro pogleda slike in filmčke iz telefona, edina pomanjkljivost je, da nima flash playerja 11
Vse to dela meni na Samsungu iz leta 2009... S SamyGo razširitvami pa še Samba share, osnovni browser (brez flasha), wireless miš in tipkovnica, flac player, PVR, DTS, pa še kup drugih zadev, ki jih nisem niti probal...
 
Nazadnje urejeno: