LG vs PHILIPS vs SAMSUNG

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik TUPLI pravi:
Pri samsungu je črna - sive barve .Pri lg je pa črna - črne barve .Ostalo pa ,še bi se dalo naštevati ampak ne bom,ker se lahko samo še inšpekcija vmeša nad samsungom.

Verjetno ti primerjaš 10 let starega Samsung LCD-ja in LG PLAZMO ( PX Serije ) !?

Bolj tumaste trditve še nisem slišal - oprosti.
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Dej mi link za kakšen test ,review ,: Obstaja pa tudi forum italijanski od LG SL modeli ki se primerjajo z drugimi modeli, znamkami .Pa je spet na vrhu LG.Zmagoviti lG
Pa ne sedaj misliti da sem proti ostalimi znamkami
tongue-1.gif
anasonic ,philips,samsung itd. Če se nebi spoznal na te zadeve in imel kup V.I.P-jev pri teh zastopnikih vodilnih,bi mi bilo vseeno, kakšen tv imam ali crt ali pa najboljšo ali najslabšo varianto led ,lcd , edge ali 3d televizor .Važno ko prižgeš tv da gledaš v ekran in vidiš kaj je na sporedu .
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Citat:
Uporabnik lipan pravi:
Res je sramota za samsung uvoznika,da po tolikih letih ne uredi zadeve z podnapisi in umestitve Slovenije v menije kateri so nujno potrebni za normalno funkcijoniranje tvja.Saj ko gledaš kater države so vse zajete se vprašam,kje smo že mi??
Tako,da še enkrat lahko rečem:poden od slo samsung uvoznika!!

S Samsungom se "nategujemo" že minimalno 7 let glede umestitve SLO menija v njihove produkte - vsako leto obljubijo firmware do konca leta !
Hmm, pa kaj druge znamke imajo slovenske menuje? Katere?
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Pol pa vzeti kopijo zadnje obljube in lepo vrnit TV.

"Denar nazaj" je včasih edini stavek, ki ga razumejo.
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Glede testov in črne barve:

Npr.: Samsung 40C650 ( klasični LCD TV z CCFL osvetlitvijo )
http://www.hdtvtest.co.uk/news/samsung-le40c650-20100506527.htm

" We measured the calibrated black level on the Samsung LE40C650 HDTV to be a deep 0.03 cd/m2. This is a fantastic result which is in line with the best (non-local-dimming) LCD TVs we’ve reviewed, and it means that even in a darkened room, Samsung’s TV produces satisfying blacks. ! "

p.s.: Tupli, deluješ mi kot prodajalec iz BigBang-a - pri njih je LG najboljši, vse ostalo pa je sranje ( ker pač največ zaslužijo na LG-jih )
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

scott

Pripravnik
1. sep 2007
405
1
18
Citat:
Uporabnik TUPLI pravi:
Dej mi link za kakšen test ,review ,: Obstaja pa tudi forum italijanski od LG SL modeli ki se primerjajo z drugimi modeli, znamkami .Pa je spet na vrhu LG.Zmagoviti lG
Pa ne sedaj misliti da sem proti ostalimi znamkami
tongue-1.gif
anasonic ,philips,samsung itd. Če se nebi spoznal na te zadeve in imel kup V.I.P-jev pri teh zastopnikih vodilnih,bi mi bilo vseeno, kakšen tv imam ali crt ali pa najboljšo ali najslabšo varianto led ,lcd , edge ali 3d televizor .Važno ko prižgeš tv da gledaš v ekran in vidiš kaj je na sporedu .

KLIK

LG Infinia LE8500 in Samsung LE40C650 nič posebnega. Po kakovosti slike in "črni" barvi se oba skrijeta pred večino Panasonicovih plazem
evil.gif
.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Kako lahko nastavim na LE40C652 podnapise na programu DAS ARTE HD? Imam EVJ ponudnika (kabelski) in nimam nobenih podnapisov.

Ta program sploh omogoča podnapise?
 

scott

Pripravnik
1. sep 2007
405
1
18
Imaš v zgornjem linku testirane tudi LCD in LED Panasonice, serije 20 in 25, ki niso nič slabše ocenjeni kot LG LE8500 ali Samsung LE40C650 .
Za mene je še vedno boljša slika na Panasonic plazmi V ali G serije, kot pa na vseh LCD/LED v enakem cenovnem razredu.
Res pa imajo vsake oči svojega malarja.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik scott pravi:
Za mene je še vedno boljša slika na Panasonic plazmi V ali G serije, kot pa na vseh LCD/LED v enakem cenovnem razredu.
Res pa imajo vsake oči svojega malarja.
467716-post_slo.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.485
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik stein pravi:
S Samsungom se "nategujemo" že minimalno 7 let glede umestitve SLO menija v njihove produkte - vsako leto obljubijo firmware do konca leta !
Hmm, pa kaj druge znamke imajo slovenske menuje? Katere?

[/QUOTE]

Za Panasonic in Philips vem, da imata SLO menije...
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Mislim, da imajo res vse znamke tvjev slo menu.

Philips, Panasonic, Sony, Sharp - te imajo.
Ne vem pa in zelo čudno mi je to, da Samsung nima - zakaj pa nima? Zaradi uvoznikov naših, ker jim dol visi kaj uporabniki dobimo ob nakupu tvja.

Sicer pa to spet ni neka znanost, da bi prevedli menu v slo jezik (lahko bi si pomagali z Hrvaščino, če že ne znajo iz ANG prevesti).
 

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.389
57
48
Republika Prlekija
boli me k.. za slo meni na tv,jaz sem kupil samsunga, zato, ker ima boljse perfomanse kot druge znamke v tem cenovnem razredu. vsak vsaj malo izobrazen razume anglesko, ce ne pa hrvasko. smisel tv-ja ni v meniju ampak vse drugo.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Citat:
Uporabnik Karakala pravi:
boli me k.. za slo meni na tv,jaz sem kupil samsunga, zato, ker ima boljse perfomanse kot druge znamke v tem cenovnem razredu. vsak vsaj malo izobrazen razume anglesko, ce ne pa hrvasko. smisel tv-ja ni v meniju ampak vse drugo.

Se strinjam s tabo, ampak mi želimo sam oto povedat, da če uvoznik OBLJUBLJA že 7 let, da bodo uvedli SLO meni in tega po sedmih letih še niso - je to res žalostno in neodgovorno.

Drugače pa ja - Samsung tv rulz
cheer.gif
 

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Citat:
Uporabnik Karakala pravi:
boli me k.. za slo meni na tv,jaz sem kupil samsunga, zato, ker ima boljse perfomanse kot druge znamke v tem cenovnem razredu. vsak vsaj malo izobrazen razume anglesko, ce ne pa hrvasko. smisel tv-ja ni v meniju ampak vse drugo.
Saj ni problem meni,problem je avtomatska izbira SLO podnapisov pri tujih digitalnih programih!!