Kje najti programerja za spletno stran?

MUC

Majstr
4. sep 2007
1.732
100
63
Iščem po netu,.. našel sem kar nekaj blogov na temo - kako nespodobno je pričakovati, da ti bo nekdo izdelal spletno stran za 200€. Z večino se strinjam in cenim programersko delo, vseeno pa potrebujem le programerja, ki bi verjetno potreboval nekaj ur za moj projekt.
Kje bi ga našel? Kakšen forum študentov računalništva? Ali kakšne freelancerje v tujini?

Hvala!

p.s. Če se kdo prepozna, naj me kontaktira na zs.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.772
5.902
113
Kje iskati:
upwork

ostali


Design and launch a professional, one-of-a-kind website in minutes with Canva’s free website builder. Use free customizable templates, easy drag-and-drop tools, and unlimited content. No experience needed.


Hostal boš na WordPress&co ali lastna domena ?
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.218
4.744
113
Iščem po netu,.. našel sem kar nekaj blogov na temo - kako nespodobno je pričakovati, da ti bo nekdo izdelal spletno stran za 200€. Z večino se strinjam in cenim programersko delo, vseeno pa potrebujem le programerja, ki bi verjetno potreboval nekaj ur za moj projekt.
Kje bi ga našel? Kakšen forum študentov računalništva? Ali kakšne freelancerje v tujini?

Hvala!

p.s. Če se kdo prepozna, naj me kontaktira na zs.
Men skoz neki Indijci pošiljajo e-maile da bi mi radi naredili novo stran, pač ne potrebujem več kot imam,
če najdem kakšen e-mail ti lahko dam podatke, oni bi ti mogoče naredili za tak denar...

Jaz sem si jo sam postavil... ni tko zajebano, rabiš pa nekaj časa.

 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.713
6.413
113
A imas komplicirano zadevo?
Jaz sem tule startala:

Kot vidis, start je bil, da nisem imela blage, kaj in kako se lotit. Osnovnih pojmov nisem imela razčiščenih...

Na koncu zrihtala sama. Neoserv domena, neoserv studio, stran je lična, kolegi pohvalili. Je pa res enostavna zadeva, bilj vizitka z info, kaki updajte, da gremo na dopust pa tak... Tak, da ce je enostavna zadeva, probaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: erikson