JEK 2

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.605
9.450
113
TEŠ pa PV sta glavna aduta SDja, SDS je v tistih krajih zlo slabo zastopnan, tam praktčno razen SD, kake Levice drugih strank ni. MIslim da je bil Rotnik bolj kot ne edini, ki se mu je zgodil vikend na morju iz naslova granje teš 6, pa ni od rdečih. OZ še njega, čeprav ni njihov so rdeči požegnali, ker drugače tam do malo višje pozicije ne prideš. Isto je bilo v Gorenju, sedaj ko ga ma Kitajc pod komando je slika nekoliko drugačna. Isto velja za premogovnik
V bistvu mi je vseeno iz katerega svinjaka je blo največ svinj, ki so se mastile v koritu TEŠ 6. Gor naš kmerolover pač trdi, da samo talevi kmeri kradejo, kar niti pod točko razno ni res, prste v različnih marmeladah ima komplet SLO politika, kar pa ni in ne sme bit argument proti JEK2.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in msenjur

Samo Svoj

Guru
27. jan 2022
6.006
2.407
113
  • Všeč mi je
Reactions: optiplex

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.699
6.099
113
blizu močvirne prestolnice
V bistvu mi je vseeno iz katerega svinjaka je blo največ svinj, ki so se mastile v koritu TEŠ 6. Gor naš kmerolover pač trdi, da samo talevi kmeri kradejo, kar niti pod točko razno ni res, prste v različnih marmeladah ima komplet SLO politika, kar pa ni in ne sme bit argument proti JEK2.
Seveda samo levi kradejo, zato ker pri nas ni desnih. Vse skupaj pa je začel tvoj drnici skupaj z golobičem.
Seveda pa je lepo dal tudi ostalim in zato je takrat vedel ko je bil že skoraj na britofu, da se bodo poklali. Na koncu se je cmeral ampak ni bilo več poti nazaj
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.482
6.600
113
pri taščici
JEK = 730MW pol damo Hrvatom. Torej 365MW.
Zakaj pri NEK2 fantaziramo celo o 21MW.
Zakaj 6x vecjo?
A zato, ce naredimo bulo (veliko verjetnejo kot donos) da jo naredimo pošteno?
Ce JEK zagotavlja tretjino elektrike slovenije, kam bomo potem takem "senkali" skoraj pol proizvodnje in NEK2?