Izrael - Palestina

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.214
2.810
113
Lublana
Obišči stran
Nisem reku da so se zarad rusov predali.
Seveda nisi rekel....nikoli sploh omenil nisi... :bonk:

Pa še enkrat, tudi, če se strinjam s tvojo zgodbico, zgolj zaradi nepotrebnega pisarjenja v nedogled. Lahko ugotovimo, da so zgolj batine primerno zdravilo za fanatične zblojence. Torej islamiste tamanit dokler se ne skulirajo. Nič drugega ne zaleže.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.801
-434
113
Seveda nisi rekel....nikoli sploh omenil nisi... :bonk:

Pa še enkrat, tudi, če se strinjam s tvojo zgodbico, zgolj zaradi nepotrebnega pisarjenja v nedogled. Lahko ugotovimo, da so zgolj batine primerno zdravilo za fanatične zblojence. Torej islamiste tamanit dokler se ne skulirajo. Nič drugega ne zaleže.

butasto razmisljanje kavcarskega nacionalista.
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: brane_new in jest5

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.217
4.743
113
Za spremljati kakšen bo odziv Turčije na teroristični napad Kurdov

 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.581
15.620
113
HezbollahNewToBe_jpg.jpg


BEIRUT, Oct 23 (Reuters) - Hashem Safieddine, the top Hezbollah official widely expected to succeed slain secretary general Hassan Nasrallah, was killed in an Israeli attack, the group said Wednesday. Hezbollah confirmed that Safieddine was killed in an Israeli airstrike. Safieddine had been running Hezbollah alongside its deputy secretary general Naim Qassem since Nasrallah's assassination and was expected to be formally elected as its next secretary general

 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.801
-434
113
Mene bolj zanima koliko šol je sploh še ostalo. Vsakič ko ustrelijo zadenejo šolo ali bolnico.

Vir: lokalne oblasti

Ps: oblast ima humus

a ni humus ze zdavnaj premagan?

mene bl zanima, kje skrivajo se vse talce... ze 1 leto so z njimi... to verjento ze karte skup igraje pa tko... rovov ni vec, objektov ni vec, beno pa pravi, da se vedno zahteva njihovo vrnitev...