Izrael - Palestina

ahmed

Majstr
23. sep 2007
2.484
116
63
"Fadi Alameh, libanonski poslanec šiitske stranke Gibanje Amal in direktor zadevne bolnišnice Al Sahel, je za Reuters povedal, da Izrael podaja lažne trditve, ter pozval libanonsko vojsko, naj obišče bolnišnico in se prepriča, da so na območju objekta samo operacijske sobe, bolniki in mrtvašnica. "
Bojo pa rekl da je direktor sin prjatla hesbolahovega namestnika. Odlocil so se pomoje ze. Tko kot pr sadamu k je reku nej pridejo pogledat pa so tud prsli pa nc najdl
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.977
4.256
113
Bojo pa rekl da je direktor sin prjatla hesbolahovega namestnika. Odlocil so se pomoje ze. Tko kot pr sadamu k je reku nej pridejo pogledat pa so tud prsli pa nc najdl
Kozjejebcu je za verjet.... Še zraven UN so najdl rove in posneli. V Gazi pod bolnicam rovi itd...
Iranci tudi niso znali pojasnit oplemenitenega urana nad 20%...

To je to o tej stoki... Izael way is the only way, ki ga ta horda razume. Srali so in inskali zdej krulijo.
Pa smo vas levuharčke poslušali o močni vojski in da bo Iran napadel z vso silo...

srou pa letu....
Je pa res da koleterala je tam pač pase. Vidm pa da se spoznaš na rezanje. To med šiiti in suniti je treba podpirat, še naprej.
 
"Fadi Alameh, libanonski poslanec šiitske stranke Gibanje Amal in direktor zadevne bolnišnice Al Sahel, je za Reuters povedal, da Izrael podaja lažne trditve, ter pozval libanonsko vojsko, naj obišče bolnišnico in se prepriča, da so na območju objekta samo operacijske sobe, bolniki in mrtvašnica. "
a pri nas so tud podajali lažne trditve...NLB pa miki miška pa oprani cekiniin in te fore?
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.204
2.811
113
Lublana
Obišči stran
Japonci so se ze pred atomsko umirl, po bombardiranju tokija in udelezbi rusov, bombi sta bla bolj za realtime testiranje in da skrajsajo cajt do brezpogojne predaje. Ja to je zlo pametno da vrzejo se na hamas pa hesbolah, 100km stran od sebe. Kera brihta. Se v evropi bi cutl posledice.
Ma kaj spet ovinkariš, kakšno realtime testiranje. Za bombi so se odločili, ker bi nadaljevanje vojne pomenilo še ogromno žrtev na obeh straneh. Japonci so se predali šele po drugi bombi. Prej o tem niso niti slučajno razmišljali. Še po drugi bombi so rabili nekaj dni, da so se tako odločili. Mnogi so bili še vedno proti predaji (generali, vojaki...) Rusi pa na odločitev o predaji niso popolnoma nič vplivali.
Brihta si ti, ki si Japonce sem privlekel, ker so kakor bili enak problem. Jaz sem pa omenil kako so jih ozdravili. Za te islamske bebce bo treba še kaj hujšega, kot zgolj dve atomski bombi. Za začetek, kot sam praviš, totalno bombardiranje mest.
 
  • Haha
Reactions: jest5

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.204
2.811
113
Lublana
Obišči stran
To niti pod razno ne drži. Še kako so razmišljali o tem. Že kar nekaj časa pred nukicami.
Problem je bil med civilno in vojaško oblastjo, saj so predaji nasprotovali določeni v vrhu vojske
A bejž. A civili so si želeli konec vojne? Neverjetno. :bonk:
In tako, kot praviš vodstvo vojske in cesar niso razmišljali o predaji. In ker je cesar na Japonskem veljal praktično za božanstvo je velik del prebivalstva in praktično vsa vojska brezpogojno podpirala vse kar je cesar rekel ali se odločil.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.462
3.879
113
Ljubljana
hmpg.net
a pri nas so tud podajali lažne trditve...NLB pa miki miška pa oprani cekiniin in te fore?
Ker za razliko od večine tule gor precej dobro poznam AML postopke,ne samo v Sloveniji, temveč tudi v tujini,me zanima,zakaj nobena tuja institucija ni kaznovala NLB,FED recimo to rad počne, če seveda je dejansko prišlo do pranja denarja, ne pa da so samo natolcevanja.
 

ahmed

Majstr
23. sep 2007
2.484
116
63
Ma kaj spet ovinkariš, kakšno realtime testiranje. Za bombi so se odločili, ker bi nadaljevanje vojne pomenilo še ogromno žrtev na obeh straneh. Japonci so se predali šele po drugi bombi. Prej o tem niso niti slučajno razmišljali. Še po drugi bombi so rabili nekaj dni, da so se tako odločili. Mnogi so bili še vedno proti predaji (generali, vojaki...) Rusi pa na odločitev o predaji niso popolnoma nič vplivali.
Brihta si ti, ki si Japonce sem privlekel, ker so kakor bili enak problem. Jaz sem pa omenil kako so jih ozdravili. Za te islamske bebce bo treba še kaj hujšega, kot zgolj dve atomski bombi. Za začetek, kot sam praviš, totalno bombardiranje mest.
Ne, druge bombe ne bi blo treba vreci, ker so ze vzpostavljali stike glede predaje. Vrgl so jo zarada prihajajocih vremenskih sprememb, kdo se je odlocil se se zdaj dobro ne ve (tud truman je bil presenecen), in ja tud rusi so vplivali z invazijo v mandzuriji, ker so imeli po hiroshimi krizne sestanke in zvedeli za ruse, ki so vsekakor pomagali k odlocitvi (ceprov so mel se vedno 1.5mio svojih v kitajski). Vojaski vrh je mesece pred tem ze delal nepojmljive napake in je cesar razmislju o koncu ze prej. Tudi na dan odlocitve je bil rezultat v vrhu 3:3 in je potem Hiro odlocil da je konc (no mal tud za to ko so mu kljub brezpogojni predaji rekli da je lohk se naprej glavni)