Izrael - Palestina

glej se
:zmaga:

:valjamse: ...sanja svinja o koruzi...
strinjam s spodnjim, ampak identično, kot sem jaz napisal pa mislim da optiplex neki strani nazaj, je povedal nek libanonski predavatelj, da pač hezbolah bo moral počasi spremeniti svoj način dela, ker duši celotno državo in tako žal ne bo šlo več naprej...

pa to je zgolj hezbolah, hamas je sploh poglavje zase
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.747
-429
113
glej se

strinjam s spodnjim, ampak identično, kot sem jaz napisal pa mislim da optiplex neki strani nazaj, je povedal nek libanonski predavatelj, da pač hezbolah bo moral počasi spremeniti svoj način dela, ker duši celotno državo in tako žal ne bo šlo več naprej...

pa to je zgolj hezbolah, hamas je sploh poglavje zase

njih poganja le sovrastvo do izraela... najprej bi bilo treba na tem delat nekaj deset let, vmes bi pa tudi oni izgubljali moc.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.448
3.861
113
Ljubljana
hmpg.net
"Izraelski premier Benjamin Netanjahu je generalnega sekretarja ZN Antonia Guterresa v luči trajajočih spopadov izraelskih sil z gibanjem Hezbolah pozval, naj umakne "sile Unifil iz nevarnosti". "To je treba storiti zdaj, takoj," je dejal izraelski premier."

Torej, on še komunicira z njim, kljub temu, da je persona non grata?
Unifil so v nevarnosti, ki jo je povzročil kdo, ker tam so že leta, pa niso imeli ranjenih? Kdo jih napada?
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.370
3.676
113
otroci niso nič krivi, prav je da se jim pomaga, starim, hamasu, hezbolahu itd pa bi to moralo biti nek signal.....
Na zdravljenje v Slovenijo so prišli nič krivi otroci iz Palestine....
GZxw7BKWcAMNlf8

vir slike:
 
Na zdravljenje v Slovenijo so prišli nič krivi otroci iz Palestine....
GZxw7BKWcAMNlf8

vir slike:
na SN je bla malo drugačna slika, mogoče so pa oni malčk priredili zadevo, ne vem
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.941
5.627
113
na SN je bla malo drugačna slika, mogoče so pa oni malčk priredili zadevo, ne vem
otroci-30-let-1.png
 
  • Wow
Reactions: MrDaco

jest5

Guru
18. avg 2007
25.803
-8.623
113
Poglej priponko 93479

Fino je, če si pismen...
Gre za skupino desetih otrok in mladostnikov iz Gaze s hudimi poškodbami.
 
  • Haha
Reactions: sixpower

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.609
5.806
113
Jest5, daj še enkrat podrobno poglej sliko. Mladostnišvo sicer pomeni dobo od ubertete in zrelostjo. No vsaj meni ne zgleda kot pubertenik. Pa tebi?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

jest5

Guru
18. avg 2007
25.803
-8.623
113
Jest5, daj še enkrat podrobno poglej sliko. Mladostnišvo sicer pomeni dobo od ubertete in zrelostjo. No vsaj meni ne zgleda kot pubertenik. Pa tebi?
Prosi ga, da se obrije. Boš presenečen.
Sicer pa koga briga kako se tebi zdi, važna je njegova starost. Le ta je znana, pa naj jo hujskaški mediji objavijo.

Pa za osvežitev definicije:
Mladostništvo ali adolescenca je razvojno obdobje pri človeku med otroštvom in odraslostjo. Kronološke opredelitve in stroka pri določanju spodnje in zgornje meje adolescence niso enotne. Začne se z nastopom pubertete in konča z vstopom v odraslost, torej približno med 11. (za dečke 13.) in 20.- 24. letom starosti. Beseda »adolescenca« izvira iz latinskega pridevnika »adolescens«, doraščajoči
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.092
3.171
113
Bombe na civiliste v begunskem taborišču, ljudje pa živi gorijo. Če bi Natanjahuja poslušal bi sigurno rekel da so hamasovci.Posnetek za 18++ !
Pa naj še kdo reče da niso za v Hagg