Idealen, poceni avto za treniranje vožnje?

uporabnik2022

Pripravnik
5. jan 2022
80
26
18
Pozdravljeni, kateri bi bil idealen, poceni avto za nekoga, ki je ravnokar naredil izpit za vožnjo (nimam še izpita, ko bom imel, da treniram vožnjo z njim po cestah, kjer je zelo malo prometa)? Da je poceni, varen, ima malo funkcionalnosti, da me ne bo zmedel? Da je kolikor toliko zmogljiv, oz. da ni za pričakovati, da se bo prehitro pokvaril oz. bodo z njim težave? Vozil se bom (praviloma) sam, tako da ne rabi biti posebej prostoren. Sem malo iskal po avto.net, samo je moje poznavanje posameznih modelov dosti pomanjkljivo, zato verjetno nima toliko smisla...Glede znamke mi je vseeno, samo da model ustreza zgoraj navedenim kriterijev, ko bom siguren pri vožnji ga bom itak menjal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: odranoel

cappy

Guru
8. apr 2010
8.157
4.485
113
odvisno na katerem forumu vprašaš.
na alterju je audi,mb,bmw.
na slotechu hyundai pa kia.
 
15. jan 2019
3.459
1.086
113
Pozdravljeni, kateri bi bil idealen, poceni avto za nekoga, ki je ravnokar naredil izpit za vožnjo (nimam še izpita, ko bom imel, da treniram vožnjo z njim po cestah, kjer je zelo malo prometa)? Da je poceni, varen, ima malo funkcionalnosti, da me ne bo zmedel? Da je kolikor toliko zmogljiv, oz. da ni za pričakovati, da se bo prehitro pokvaril oz. bodo z njim težave? Vozil se bom (praviloma) sam, tako da ne rabi biti posebej prostoren. Sem malo iskal po avto.net, samo je moje poznavanje posameznih modelov dosti pomanjkljivo, zato verjetno nima toliko smisla...Glede znamke mi je vseeno, samo da model ustreza zgoraj navedenim kriterijev, ko bom siguren pri vožnji ga bom itak menjal.
clio
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Vem kolk je izbire, mam tud jz en shitbox za 2 jurja katerga vsi uporabljamo... Kupil 5 let nazaj, še dans dela kakor isti dan, rabil je 2 končnika, 2 fedra in eno kuglo.. :)
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.259
1.891
113
Pozdravljeni, kateri bi bil idealen, poceni avto za nekoga, ki je ravnokar naredil izpit za vožnjo (nimam še izpita, ko bom imel, da treniram vožnjo z njim po cestah, kjer je zelo malo prometa)? Da je poceni, varen, ima malo funkcionalnosti, da me ne bo zmedel? Da je kolikor toliko zmogljiv, oz. da ni za pričakovati, da se bo prehitro pokvaril oz. bodo z njim težave? Vozil se bom (praviloma) sam, tako da ne rabi biti posebej prostoren. Sem malo iskal po avto.net, samo je moje poznavanje posameznih modelov dosti pomanjkljivo, zato verjetno nima toliko smisla...Glede znamke mi je vseeno, samo da model ustreza zgoraj navedenim kriterijev, ko bom siguren pri vožnji ga bom itak menjal.

Toyota Yaris z 1.0 motorjem. Vrhunec kar rabiš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: uporabnik2022

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.376
6.533
113
pri taščici
Tak kot si ga vozil v avtošoli. Vse ostalo bo preveliko breme/razlika za tebe.
Znanka je naredila.izpit na fickotu, vozila je tako dolgo dokler je dobila ficka za spodoben denar..nimdar ni vozila drugega avta..