HiFi ojačevalec z aliexpressa

Fusionn

Majstr
5. sep 2007
2.114
482
83
v domačem gymu imam en star jvc stolp, pa sedaj sem dodal aiwa zvočnike. original so bili prešvoh.
pač oboje je staro vejretno cca 15 let.

malo brskam po aliju, pa mi pokaže ojačevalce...

Ali je to kaj boljše kot imam sedaj. Je smiselen nakup. Bi sploh kaj pridobil?
Samo, da vem, če sploh razmišljam kaj o menjavi ali je to na približno istem nivoju, kot imam sedaj?

 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.800
-8.624
113
Tole je v reali tam okoli 2x20W RMS

Pa še sami ti napišejo:
Not a professional radio, pls don't expect too much. more questions, pls contact us for help.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.617
6.476
113
Prebereš (negativne) reviewe pa vidiš kaj pričakovat...

Sicer mene bolj zanima zakaj limate linke do vietnamskega alija, da mi pol vmes meče vietnamščino.
 

Fusionn

Majstr
5. sep 2007
2.114
482
83
Prebereš (negativne) reviewe pa vidiš kaj pričakovat...

Sicer mene bolj zanima zakaj limate linke do vietnamskega alija, da mi pol vmes meče vietnamščino.
oceno ima 4.8 in kar veliko nakupov. Vem ja, da jih večina napiše review, že takoj ko poštar pozvoni... Sam vseeno je dober odziv...
negativne komentarje pa čist vedno najdeš.

Zakaj od vietnamskega... nimam pojma. vpisal sem aliex... com in potem mi je to ven vrglo. sploh nisme gledal. tudi mene včasih jezi, ker me dvojno preverja, za login. ali pa mi v nemškem jeziku vse piše... nimam pojma po čem to gleda. saj ima vse moje piškotke in lokacijo...
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.617
6.476
113
Zakaj od vietnamskega... nimam pojma. vpisal sem aliex... com in potem mi je to ven vrglo. sploh nisme gledal. tudi mene včasih jezi, ker me dvojno preverja, za login. ali pa mi v nemškem jeziku vse piše... nimam pojma po čem to gleda. saj ima vse moje piškotke in lokacijo...
Ko enkrat klikneš na link, ki se začne z xx.aliexpress.com (xx je kratica jezika), si "okužen" in boš od takrat naprej obsojen na tisti jezik. Do brisanja cookiejev in ponovnega logina. Iz strani aliexporessa povsem debilna logika. Ampak tako je s kitajci.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fusionn

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.446
658
113
1726343762923.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fusionn

luka51

Guru
16. avg 2007
14.349
5.625
113
Jaz imam smsl sa300 in zadeva deluje prav fajn.
Je pa reš, da če bojo poganjali Aiwa zvočnike je vseeno kaj daš, ker neke razlike ne bo slišat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fusionn

damirj

Guru
9. maj 2012
5.184
2.336
113
Ko enkrat klikneš na link, ki se začne z xx.aliexpress.com (xx je kratica jezika), si "okužen" in boš od takrat naprej obsojen na tisti jezik. Do brisanja cookiejev in ponovnega logina. Iz strani aliexporessa povsem debilna logika. Ampak tako je s kitajci.
Če iščeš prek google ali drugega iskalnika, potem je rezultat lahko iz katerekoli države in jezika in valute. Nisi nič zabetoniran, ampak tako pač je, ker iskalnik se ne ozira na tvojo regionalno nastavitev aliexpressa (pa tudi nobene druge trgovine, ki je regionalno razdeljena), ker ima regijo nastavljeno na poddomeni npr xx.aliexpress.com in yy.aliexpress.com in zz.aliexpress.com itd. Ni kot Amazon, ki ima regije na zadnji končnici. Tudi password manager v browserjih ne loči različnih gesel za poddomene, kot npr aliexpress, če bi npr imel možnost imeti enako up ime in razlicno geslo.