GPSMAP 620

gaber

Pripravnik
13. maj 2008
84
0
6
Pozdravljeni, kolega je včeraj nabavil Garmin GPSMAP 620. Imam Win 7 x64 in sem ga že priključil s PC-jem, komajda. Zemljevide sem poslal na enoto (Garmin), ko sem pogledal, kaj je naloženo, pa sem videl, da je naložil na SD. Danes niti ne morem več povezati GPSMAP 620 s PC-jem. PC mi ga preprosto ne prepozna.
Ugotovil pa sem še nekaj, na SD mi prepozna samo gmapsupp.img. Ker sem nekaj bral o tem, naj bi bil vsak zemljevid v svojem image-u s svojim imenom, mi to nekako ne deluje? Poskušal bom še na kakem drugem PC-ju.
Imam vprašanja:
1 - kako se lahko preimenujejo image-i oz. katere ta model sploh prepozna na SD?
2 - ali na sami enoti deluje gmapprom.img in gmapsupp.img. Ker je CN na SD, bi na enoto naložil Bluechart (gmapprom.img in AR (gmapsupp.img).

Hvala lepa za vse odgovore!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Kaj pomeni "komajda" priključil?

1. odvisno od modela. gpsmap 620 ne podpira poljubnega poimenovanja IMG datotek, nego samo na kartici gmapsupp...
2. na enoto lahko naložiš gmapprom.img in gmapsupp.img , seveda ko jo boš uspel povezati s pcjem.
 

gaber

Pripravnik
13. maj 2008
84
0
6
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Kaj pomeni "komajda" priključil?

1. odvisno od modela. gpsmap 620 ne podpira poljubnega poimenovanja IMG datotek, nego samo na kartici gmapsupp...
2. na enoto lahko naložiš gmapprom.img in gmapsupp.img , seveda ko jo boš uspel povezati s pcjem.

Hvala za odgovora. "Komajda" - po nevem koliko poskusih usb in-out. Pa nisem bil neučakan pri "in-out". Nimam pojma, kaj je s to nepovezljivostjo?