Garmin Nuvi 760 kratek pregled

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
579
21
18
Citat:
Uporabnik steni pravi:
Vsi firmware-ji za 760-ko od 2.20 naprej: http://www.gpsinformation.org/perry/nuvi/
Najlepša hvala. Bom poskusil z FW 2.50, če bo kaj bolje. A mi lahko kdo pove, na Garmin napravo bom še enkrat instaliral (malce okrnjeno) mapo NT City Navigator brez Slo in HR, Bosne... Naložilo mi bo z imenom gmapsupp.img, potem pa bom preimenoval v gmapprom.img. Ali moram še kaj spremeniti pri gmapprom.sum? Hvala. Bom sporočil, kako deluje z novim FW.
l.p. in hvala!
 

prisma

Pripravnik
27. jan 2008
33
0
6
Zdravo
imam enak problem z zmrzovanjem kart na Nuviju. Kupljen nedavno sw verzija 2.9 karte pa AR in TopoSlo na kartici. CN2008 v nuviji pa izklopljen. Ali se zmrzovanje prikaza kartografije dogaja samo od sw 2.5 dalje ali prej. Je kakšna rešitev?
lp
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
579
21
18
Citat:
Uporabnik prisma pravi:
Zdravo
imam enak problem z zmrzovanjem kart na Nuviju. Kupljen nedavno sw verzija 2.9 karte pa AR in TopoSlo na kartici. CN2008 v nuviji pa izklopljen. Ali se zmrzovanje prikaza kartografije dogaja samo od sw 2.5 dalje ali prej. Je kakšna rešitev?
lp
Točno tako, jaz imam enak problem. Sedaj sem celo City Navigator NT 2008 priredil brez Slo, MAK, HR in Bih. Dal sem pa gor FW 2.50. Sedaj šele probavam. Bom javil, kako se kaj dogaja sedaj. Samo tudi prej mi je v Lj delalo (AR+ATopo) brez problema, na avtocesti pa takoj ... A lahko kdo javi, kaklo je s tem FW 2.50? A ima kdo še kako drugo alternativo?
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Ugotovljeno je, da verzija 2.90 zmrzuje. Tudi meni na kolegovem Nuviju. Sam imam 2,70 in dela bp. Njemu pa na 10-15 minut zmrzne.

Torej je rešitev samo nazaj na 2.70.
 

legenda

Pripravnik
10. feb 2008
152
0
16
Vse od 2.50 dalje mi zamrzuje tako da bom ostal na 2.50. Sem kar razočaran nad 760-tko.Na določenih delih zelo slabo oziroma pozno preračunava.
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
579
21
18
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Meni zmrzuje, mislim da od verzije 2.5 dalje. Kako se sploh naloži nazaj stara verzija?

Preprosto povoziš, potem pa moraš še nastavitve (jezik, tipkovnica...) na novo nastaviti.
Link: Nuvi FW

A ima kdo kako idejo, zakaj me garmin (kljub temu, da imam odkljukano makadamska pot), še vedno vodi po njih?
 

prisma

Pripravnik
27. jan 2008
33
0
6
Razlika je taka, da kot bi gledal črnobel televizor(AR) namesto barvnega(AR+TOPO). Dobiš malce bolj zanimiv prikaz z hišami in plastnicami.
 

gaber

Pripravnik
13. maj 2008
84
0
6
Še nekaj je. Ne bi smelo biti problema pri delovanju obeh kart naenkrat - vsaj tako mi zagotavljajo pri uradnem proizvajalcu. Ja to je to, barvni TV namesto ČB - opazna razlika
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
No ja če raje gledaš barvo z stalnimi prekinitvami potem prav, sam imam raje črnobelo in funkcionira kot mora in za kateri namen je.
erjetno misliš pri uradnem uvozniku, ti zagotavljajo, tam namrečč marsikaj zagotavljajo, ko pa jim zadevo prineseš pokazat pa kimajo pa krivijo piratske karte, pa kupiš original karto pri njih pa ko je zadeva enaka ti pa rečejo da bodo na to opozorili proizvajalca..., že imel namreč takšne izkkušnje.

Skratka če trokira z AT potem pač te ne uporabljaš al kako in uporabljaš ko rabiš
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
579
21
18
Z eno besedo, da ne bomo preveč parlamentirali, a lahko kdo iz izkušenj pove, ali ima odkljukano ARoute + Atopo in mu deluje BP. Pa seveda kateri fw ima! Hvala, sem prepričan, da bo to še najbolj hvaležno branje! l.p. (za seveda Nuvi 760)
 

prisma

Pripravnik
27. jan 2008
33
0
6
Vrnil sem ga na 2.5 in zaenkrat deluje. Bom videl koliko časa. Če bo vredu bom šel en FW navzor pa bom videl. Drugače pa mi v okolici Ljubljane ni zmrzoval tudi z 2.9.

LP
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Če imam odkljukano AR in Atopo, deluje brez problema. Zmrzuje, če imam odkljukan CN in AR z ali brez ATopo
hysterical-1.gif
 
22. jul 2007
13.329
1.606
113
124
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
1. ne kaže jih med vožnjo, kaže jih samo v opciji ko pregleduješ mapo.
2. s programom Mapsource narediš pot.

a potem nima takšne možnosti prikaza poi točk med vožnjo kot recimo tomtom, kateri prikazuje točke katere mu določiš
sprasujem se.gif
LPWWY
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Kaže lastne POI točke, priljubljene ter tiste ki jih določiš.
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.603
707
113
Citat:
Change History
Changes made from version 2.90 to 3.00:

* Corrected issues with GPI files causing unit crashes
* Corrected the expiring MSN Direct stocks after 5 days instead of 3
* Corrected clipping at the beginning of voice instructions
* Corrected compatibility issue with some MSN Direct receivers
* Corrected issue with web favorites category display other types of points in MSN v2
* Corrected local events not removing some dates correctly in MSN v2
* Corrected GPI route display issues
* Corrected Text language disappearing when changing modes
* Corrected issue with Asian language support
* Corrected issue with not being able to access additional information about GPI point
* Corrected shutdown during postal code lookup
http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=3811

Mogoče je problem zmrzovanja v POI.
confused-1.gif