Formula 1 sezona 2019

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.540
1.008
113
Zdaj se odloca dirka? 5 krogov pred koncem ima 6 sekund zaostanka, enake gume ta dva pa sanjata da zdaj se dirka odloca? Bajno...
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Spet tvoji izpadi glede Mercedesa? Res si pateticen. Ni jih glih deklasiral, je mel pa boljso taktiko
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.540
1.008
113
Ej majstr, kak krog bi Lewis s ferarijem odpelal? Se ene pol sekunde hitrejsi. Tako je pa s slabsim bolidom deklasiral rdece in postavil najhitrejsi krog ever dirkalisca. Ce to ni deklasiranje pa mi ti povej, kaj ima pri tem taktika in kako lahko to nacrtujes takticno? Evo, pretvorio sam se u uho i slusam, reci.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Da, Hamilton rabi Bottasa da mu krije rit, aboslolutnega pomagaca, ker drgac jokca po radiju. Ferrari je zajebal s postankom Vettla, plus tehnicna okvara....kje je jebeno deklasiranje tukaj? A nisi ti pred kratkim jokal v eni temi ce si slucajno nadlezen s svojim nabijanjem (ne spomnem se vec kje)? Ja jebeno nadlezen si
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.414
957
113
Da, Hamilton rabi Bottasa da mu krije rit, aboslolutnega pomagaca, ker drgac jokca po radiju. Ferrari je zajebal s postankom Vettla, plus tehnicna okvara....kje je jebeno deklasiranje tukaj?

Dej ne nabijaj. Leclerc bi lahko Bottasa prehitel, ce je toliko boljsi. Ko pa ze govoris o tem, kdo komu krije hrbet; zakajmse pa potem Ferrari dogovarja, kdo bo koga spustil naprej?
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Pr Mercedesu se ne rabijo nic dogovarjat ker je ze v naprej doloceno kdo je kdo, ce se pa slucajno Valteri spozabi da je samo pomagac Hamiltonu je pa tu prejsna dirka ker si verjetno pozabu ta trenutek:" Valteri it's James....!" Pa ne govorim kdo je bil boljsi na dirki, ker najboljsi je zmagovalec dirke, ampak govorim o temu da Hamilton ni nobenega deklasiral! Deklasiranje pomeni da si pod normalnimi pogoji dirkanja dalec pred vsemi skozi celotno dirko
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.540
1.008
113
Da, Hamilton rabi Bottasa da mu krije rit, aboslolutnega pomagaca, ker drgac jokca po radiju. Ferrari je zajebal s postankom Vettla, plus tehnicna okvara....kje je jebeno deklasiranje tukaj? A nisi ti pred kratkim jokal v eni temi ce si slucajno nadlezen s svojim nabijanjem (ne spomnem se vec kje)? Ja jebeno nadlezen si

Ej papak, ce z najhitrejsim avtom, na dolgi ravninin z DRS-om ne more enga prehiteti je kaj? Daj no ne smesi se...

Kar mislis je v drugem forumu, vendar biti nadlezen je subjektivni pogled. Ce to za nekoga pomeni, da ne smem napisat nic kar njemu ni vsec je navadn kreten. Zdaj, kam ti sodis me niti ne zanima, samo smanji dozivljaj (vzami G prevod, ker ne razumes) in pogoltni. Ko bom pisal neresnice in podobno se pa le oglasi. Do takrat pa dihaj, globoko.

In...kaj drugega kot deklasiranje je:

- zmaga
- drugo mesto
- najhitrejsi krog dirkalisca (s tem je Ham deklasiral vse ostale, beri rdece)

Vse to z inferiornim bolidom napram rdecim z vso kuhinjo, kar jo imajo? Na pisti z dolgimi ravninami, kjer so rdeci hitrejsi. Ne samo da 'cefurscine' ne obvladas (najbrz edini slovenc), se svojga jezika ne razumes popolnoma. In ja, zarad tega si tud ti jebeno dosadan, kot 5-letnik, kadar ni po njegovem.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Pojma nimas, si navaden fan boy, o globokem dihanju si pa ti zadnji ki je lahko pameten, ker tvoji custveni izlivi na forumu, v tej temi ali v marsikateri drugi, niso nic novega. Dej najdi si lajf pa bodi pameten se kje drugje ne na forumu.
Pa papak te je naredu, primitivc. Da ti se baterija na Toyoti pokvari!
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Govoris o kuhinji pri Ferrariju, a ti spomin ne seze 7 dni nazaj kako so Hamiltonu rit resevali pred enim Bottasom s slavnim Mercedes stavkom:" Valteri, it's James.....,"
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.540
1.008
113
Pojma nimas, si navaden fan boy, o globokem dihanju si pa ti zadnji ki je lahko pameten, ker tvoji custveni izlivi na forumu, v tej temi ali v marsikateri drugi, niso nic novega. Dej najdi si lajf pa bodi pameten se kje drugje ne na forumu.
Pa papak te je naredu, primitivc. Da ti se baterija na Toyoti pokvari!

Decko, a si mal uzaljen k ni po tvoje? Ce ni argumentov je pa to (jokanje) dobro a ne? Lolek :)

Ko se Toyota pokvari bos prvi ki bo zvedu. Sam mal se bos nacakal.