Formula 1 sezona 2019

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Totalni šalabajzerji vsi, ki na TV3 ustvarjajo F1.
Ko bi se vsaj odtemnila konkurenca, ki dela svetlobna leta boljše prenose...

Zvok komentiranja pa tak kot da bi v studiu imeli stare CB postaje. ..
 
  • Všeč mi je
Reactions: RagnarZ

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.866
751
113
www.jernej.org
Trenutno so četrti... predvsem na račun tega, ker je Sainz "best of the rest". Ampak tukaj se sreča malo obrne in je situacija takoj drugačna. McLaren je čisti midfield. Ali bodo na koncu četrti, peti ali slabši (to tudi jaz ne verjamem), bo pa čas pokazal. So nekje na istem nivoju kot Renault. Je pa razlika do Red Bulla in Ferrarija previsoka, da bi se lahko tega veselil... potem imaš pa še ogromno razliko med Mercedesom in Ferrarijem... skratka... vsi so daleč zadaj... ne glede na položaj.
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Seveda so dalec zadaj od top 3 (razen Gasley, ne vem kaj je njegov problem) ampak njihova forma me veseli ker:
Avto nima kiksa v dizajnu kot lansko leto
Vse updejte ki priepljejo na dirke bolj ali manj delujejo
Odlicne okrepitve v ekipi (James Key ki bo dizajniral avto za naslednje leto, Seidl....)
Harmonija v ekipi je dalec najvisja v zadnjih 5 letih...
Vsako dirko imajo vec sponzorjev
.
.
.
Vglavnem za navijaca McLarna je letosnja sezona poezija.
Verjetno ne bodo naslednje leto v top 3, 2021 pa mislim da bo to mozno
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.724
6.905
113
RBR bo vedno imel večji budget, ferrari enaki, tako da top3 je nedosegljiv, za katerokoli preostalo ekipo.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.159
1.188
113
www.adriamedia.si
Če bi dobro prebral utemeljitev, bi videl, da ni res, kar si napisal. Dobro so našli srednjo pot med tem, da je rinjenje čez rob še vedno "kaznivo" in tem, da niso hoteli naknadno spreminjati rezultata dirke.
Koliko je to, da so v bistvu klecnili pod pritiskom javnosti zaradi su+icer upravičenih oz. pravilnih odločitev na prejšnjih dirkah, OK, je pa druga zgodba.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.205
26
48
Če bi dobro prebral utemeljitev, bi videl, da ni res, kar si napisal. Dobro so našli srednjo pot med tem, da je rinjenje čez rob še vedno "kaznivo" in tem, da niso hoteli naknadno spreminjati rezultata dirke.
Koliko je to, da so v bistvu klecnili pod pritiskom javnosti zaradi su+icer upravičenih oz. pravilnih odločitev na prejšnjih dirkah, OK, je pa druga zgodba.
Če bi bil na Leclercovem mestu Hamilton, bi Verstappen dobil za kazen najmanj vožnjo skozi bokse in ne samo 5 sekund.
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.800
384
83
Vipavska dolina
Sem prebral utemeljitev, oz pojasnilo ekipi, brez skrbi. Se strinjam da bi s kaznijo naknadno uničili dobro dirko, ampak če dopustijo enkrat morajo vedno. In ko bo ob Maxu (ali komu drugemu, recimo Grosjeanu) Seb ali Lewis bo odločitev verjetno drugačna. In potem mi povej kako naj jih vzamem potem resno, zame je bilo za kazen ker mu ni pustil dovolj prostora, praktično ga je v žaru borbe zrinil preko steze. Je pa res, lahko pozneje to tolmačijo kakor želijo, zame so preprosto neodgovorni v kolikor bodo naslednjič nekoga za tako potezo kaznovali.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.159
1.188
113
www.adriamedia.si
Ni res (in ne, nisi doboro prbral ali pa nisi dobro razumel), ker ta primer, kot so ga obravnavali, nima prav nič s tisitmi primeri rinjenja s steze (VET-HAM, RIC-NOR, VER-RAI in podobni). Ravno zato so tako rešili. Tule so obravnavali le eno stvar: trčenje VER-LEC s posledicami (in so na izrivanje s steze lepo gledali le kot na del oz nadljevanje/posledice trčenja), ter se tako sploh izognili odločanju o samem izrivanju s steze. In zato to ni v neskladju s prejšnjimi priemri in ni prcedns za naslednje primere izrivanja.
Če pa ne bi prišplo do trka, bi bilo pa drugače. Verjamem, da bi bil VER kaznovan zaradi izrinajanja - ali pa bi šlo vse dokončno v k...
Skratka, našli so fino luknjo in se izvlekli. In za izrinjanje (btez trčenja) bodo lahko čeoo še na prej kaznovali.