F1 2022

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
My 2 cents o dirki.

Bravo Đorđi. Končno race winner, ko bi pa že moral v Bahrainu zmagat.

Crash lojz vs. slamnati bi moral biti racing incident in gremo dalje. Ko pride do njiju, noben ne bo popustil, vedno se gre pa na nož. En je rinil in to a wedge, eden pa ni dal več prostora. Ampak ker imamo letos tok butasta guidelines, ki jih noben ne razume čist, al pa si jih vsakič glede na ovinek po svoje interpretira imamo take kazni. Glede na to, da jih je folk za takšne manevre dobival v Avstriji, je vsaj konstantno, da jo je dobil tudi slamnati.

Bolj me boli crash Dani Ric in pa K-Mag, še bolj pa Lando in Čarls. Jao k sm vidu Ferrarija v steni, sm bil sto posto, da je konc. Ampak je hudiča do 4.ga prvleku. Je pa mal smešno, da je probu ekipo prost, da se z Sainzom zamenjata. Sej če nebi bil glih podium bi še reku ajde.

Kar se pa tiče Max-a se pa čudim zakaj so vsi tok presenečeni. Že odkar je prišel v F1 ni pokazal niti kanček respecta do ostalih driverjev. Ko si prvo/drugo leto v F1 pa hebeš mater 4x svetovnim prvakom itd... Sej če te tak drekač od človeka vzgaja, ne moreš biti kej druzga kot pa še večji drekač. Res nizka, sploh k ga je Perez naprej spustil. Nebi reku, da bi bil slamnati skos pred njemu. Drugač pa za Rbr to itak ni baš neka ovira. K da bojo kdaj Perezu pustil, da bo prvak, hahaha. Itak avto delajo samo za enga driverja.

Uglavnm, zanimiv vikend. Sprint race in dirka. Me zanima ali bi bila še bolj zanimiva, če se drekača nebi zaletela. Ali je bila zanimiva zato ker sta se zaletela.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zakon in H19ED

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.844
2.220
113
Točno to, zato pravim da je pravična kazen. Hamilton je že dostkrat dobil kazen za takšen manever kot ga je Max naredil včeraj, včeraj je Max še sam sebe kaznoval poleg 5sec kazni. Potem pa reče Max ¨This guy has no sportsmanship at all¨, poden od človeka. Toliko spoštovanja kot si kazal sam do Hamiltona, toliko ti ga zdaj kaže nazaj, fair-play. Če gremo gledat telemetrijo, je bil Max prvi ovinek minimalno pred Hamiltonu zaradi kasnejšega zaviranja, posledično je moral na robnik. Med prvim in drugim ovinku je pa bil Hamilton spredaj.

FheMaCDXEAA88dD


Smo pa lepo videli, kako se PRAVILNO izpelje SC na dirki brez napak.

Med Maxom in Perezom ne bo več takšne vzdušja kot je bilo pred tem sporu, Perez pa naj vozi tako kot je Daniel Ricciardo, j____ se mu je za Maxa in to je tedi konkretno požgalo Maxa.

Tole je bilo tudi na radijski zvezi RBRja: Verstappen was told to let Perez through if he couldn't pass Alonso. He couldn't pass Alonso, but didn't let his team-mate through.



 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.726
6.910
113
Saj lujz isto od zacetka ni kazal respekta in ga se vedno ne. Zakaj pa se njega ne kurca, maxa pa?
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.844
2.220
113
Saj sem ti že povedal, gledam F1 še preden sta ¨črnc¨ in slamnati prvak prišla v F1. Razlika v pristopu dirkanja je bila ogromna, oba sta imela faile ampak Max je imel konkretne faile na račun agresivnega načina vožnje( če gre mimo ali pa bo crash). Zato te pa sprašujuem, katero leto je Max naredil na 25% dirk sezone nesrečo? Hamiltonova streznitev je prišla po izgubi naslova proti Rosbergu. Kdaj bo prišla Maxova? Nikoli.

VSAK ki gleda F1 iz prejšnih časov in ne navija za ¨črnca¨ ali slamatega, ti bo podobno povedal.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.144
10.511
113
lepo se vidi pri maxu, ko ne gre gladko, gre na hard v dotike in crashe (tokrat tudi do ferraija ne samo do merca). Povsem brez respekta do drugih. Kar sicer ok..je tak šport, ampak bo bumerang efekt zanjga, oziroma se že kaže.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zakon in H19ED

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Kdaj je lojz hebal mater drugemu dirkaču po radiu? Kdaj je kakšnemu bolj izkušenemu dirkaču hebal mater? Kk team radio prosim za dokaz o tvojih trditvah.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.844
2.220
113
Vidim da nisi dozorel, kaj sem napisal. Od samega vstopa v F1 in do danes, če gremo vse faile in crashe pogledati od Maxa in Hamiltona. Je Max konkretno spredaj. Tak Maxov fan kot si, pa še zadaj nisi odgovoril na vprašanje. Katero leto je Max naredil na 25% dirk sezone nesrečo ali incident?!?!?!? Je v novi F1 eri!

Darjan, daj pridi malo na reddit, da boš tole slamo v glavi malo napolil.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Govorim o namernem trcenju…

Jst ti pa govorim o spoštovanju ostalih dirkačev na stezi. Slamnati nima nobenga respecta, zato pa se obnaša kot otrok in hebe mater boljšim in bolj izkušenim dirkačem. V starih časih bi znal že kak šamar okol njegove prazne betice fasat.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.726
6.910
113
Tudi blm nima respecta, tudi senna ga ni imel, MS tudi ne…mogoce ga ima kak vettel, hakkinen, ampak zaradi tega ne bosta nikoli najvecja.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Tudi blm nima respecta, tudi senna ga ni imel, MS tudi ne…mogoce ga ima kak vettel, hakkinen, ampak zaradi tega ne bosta nikoli najvecja.

Kot sem ti rekel, a lahko prosim dokažeš te tvoje teorije? Kakšn team radio itd.... Sej to znaš ane? Ti ki imaš tako rad dejstva? Znaš fact checknt kakšno zadevo?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.726
6.910
113
Kaj ti bo radio, glej dogajanje na stezi.
Blm keglal mostvene kolege.
Senna isto.
MS hilla in vilija.
Max sicer najbolj blmja, ampak druge tudi.

Kaj pa je ze tisto bilo z vettlom ko enkrat ni hotel spustit naprej webbra, ceprav mu je horner rekel da ga naj?
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
eh sej res, sem pozabil da si polhn slame in da s takim laikom samo čas izgubljamo. mlatiš u tri krasne, ko je pa treba nekaj dokazat se pa gobec zapre.