F1 2022

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.844
2.220
113
Jaz nimam izgovorov, so samo facti

ps, MS je imel probleme z vidom, zaradi nesrece z bajkom
LOOOOOOOOOOOOOL, če bi imel resne probleme, ne bi naredil zdravniškega. Kakšen izgovor še ? F1 troll :valjamse: Na redditu bi že dobil 3 dni ban.

A se še spomnemo, ko je Riccardo peljal Maxa scati in to 2 sezone zaporedoma? :valjamse: :valjamse:
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: Najbolji

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.730
6.910
113
Problem z ocmi je bil tako velik, da se leta 2009 že ni vrnil, drugace bi ze.
Saj ni bil “slep” le slabse je videl. F1 zdravniski ne zahteva popolne fizicne kondicije/stanja
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Ampak a nisi ti a fact man. Fact je da ga je rosberg 3 leta pral. A je to fact? yes or no answer prosim. A je rosberg 3 leta šumlo pral.
 
  • Haha
Reactions: Najbolji

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.844
2.220
113
Začni dodajati preverjene vire zraven objav ;)


Še zdaj mi nisi odgovoril na preteklo vprašanje. Katero leto je bilo, ko je Max povzročil nesrečo na 25% dirk sezone po lastni krivdi? En namig, bilo je po Rosberg/Hamilton spopadu in informacije ni na wikipediji.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.844
2.220
113
Bil je tockovno boljsi, ampak je imel MS zdr razlog.
Kakega pa ima blm? Razen pac da ni tako sposoben kot ga imate eni za?
Kakšen razlog pa je imel pa Max, da ga je Daniel pral 2 sezone v istem dirkalniku? Mogoč še niso Maxu prsti zrastli na nogi za gas in bremzo?
Kakšen razlog je imel Alonso, da mu je bil ¨črnc¨ na istem nivoju, kot pa 2x svetovni prvak? Aja...Ron Dennis in podkupovanje mehanikov iz strani Alonsa
Kakšen razlog je imel Mark Weber v RBR, da ni moral premagati Vettla, ki je bil prvo sezono v RBR? Hmmm....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.730
6.910
113
Ne vem, zacni debato za katerega od teh, jaz pišem za blmja in MS.

Ampak vsi ti ki jih omenjas so amatercki proti senni, pa je senno tudi prost “opral”, ceprav vemo okoliscine.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.549
1.016
113
Brezveze se z laikom pogovarjat o zadevah o katerih nima pojma.
Ma, tocno to sem v svojem prvem postu po enoletni odsotnosti tu napisal uporabniku H19ED. Tip je pred leti pisal take bedarije, da si mislit ne mores (tud ne da se mi iskat). Ampak ce si mu kaj nazaj podkrepil je bil nekaj casa mir. Zdaj pa ne vem, najbrz misli, da res vse ve al kaj (zal, v F1 je malinovc, iz dneva v dan dokazuje) in je kar je. Sej najprej je funny se mal napucavat, sam pol iz prve roke vids, da ona "butelj te spravi na svoj nivo in potem premaga" se kako drzi. Ignorira / isce luknje v vsem kar mu napises in trmuli eno te isto. Zal je to vse kar zna. Na temu forumu (kateri je zaenkrat se dovolj liberalen, naj tak ostane) mu nic ne manjka in lahko nabija. Nimam nic proti, bolje to kot 'moderiran' nacizem majhnih diktatorckov, kateri mislijo, da so 'nekaj', vendar scasoma se glava napolni s enimi in istimi brezveznarijami in potem obupas.

Drugace pa, ce kdo zeli zadnjo Vetlovo dirko odpeljat z njim:

https://www.reddit.com/r/formula1/comments/yolify
Seveda ne v zivo, samo s sliko na celadi, ampak hey tud to steje, hehe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: H19ED

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.844
2.220
113
Ma, tocno to sem v svojem prvem postu po enoletni odsotnosti tu napisal uporabniku H19ED. Tip je pred leti pisal take bedarije, da si mislit ne mores (tud ne da se mi iskat). Ampak ce si mu kaj nazaj podkrepil je bil nekaj casa mir. Zdaj pa ne vem, najbrz misli, da res vse ve al kaj (zal, v F1 je malinovc, iz dneva v dan dokazuje) in je kar je. Sej najprej je funny se mal napucavat, sam pol iz prve roke vids, da ona "butelj te spravi na svoj nivo in potem premaga" se kako drzi. Ignorira / isce luknje v vsem kar mu napises in trmuli eno te isto. Zal je to vse kar zna. Na temu forumu (kateri je zaenkrat se dovolj liberalen, naj tak ostane) mu nic ne manjka in lahko nabija. Nimam nic proti, bolje to kot 'moderiran' nacizem majhnih diktatorckov, kateri mislijo, da so 'nekaj', vendar scasoma se glava napolni s enimi in istimi brezveznarijami in potem obupas.

Drugace pa, ce kdo zeli zadnjo Vetlovo dirko odpeljat z njim:

https://www.reddit.com/r/formula1/comments/yolify
Seveda ne v zivo, samo s sliko na celadi, ampak hey tud to steje, hehe.
A pred leti je tud pisal bedarije? Darjan je pri F1 tak kot nekateri rusofili, samo iščejo luknje, da je vse UA kriva...itd, zanimivo da ne zagovarja rusofilov.

Ajmo, jaz odprem debato za Maxa. Katero leto je bilo, ko je Max povzročil nesrečo na 25% dirk sezone po lastni krivdi? Imata pa Darjan in Max eno isto lastnost, vedno se izgovarjata na druge :D
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.549
1.016
113
Na Maxa sta dva tukaj (dream team) cist mokra pa naj povesta - predvidevam, da bos na taksna vprasanja slisal samo opravicevanja, vesoljske teorije (resno, ne mores verjet kaj je tip D zmozen sproducirat in vkomponirat v debato) in najedanje. Namrec, drugi, tip S zna samo to - najedat, pa crncki so mu blazno vsec, oni ki igrajo v NBA. Tako je bilo vcasih, kaj mu zdaj po glavi blodi me ne zanima. Ceprav trenutno je tiho, kot mali jagencek:aplauz:
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: H19ED

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Russell je dobr bznu Maxa, glede jokanja okoli sky-a. Je imel Dani Ric prav ko ga je opisal kot sore loser. Mali ne prenese kritike, pa takoj jok in na drevo z liziko.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Maš prov. Max je še večja jokica. Bojkotira celo medijsko hišo. Drekač otroški
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.730
6.910
113
Kaj te ma medijska hisa z dirkanjem? Medtem ko je blm na sami podelitvi deloval kot otrok brez lizike.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.844
2.220
113
Na Maxa sta dva tukaj (dream team) cist mokra pa naj povesta - predvidevam, da bos na taksna vprasanja slisal samo opravicevanja, vesoljske teorije (resno, ne mores verjet kaj je tip D zmozen sproducirat in vkomponirat v debato) in najedanje. Namrec, drugi, tip S zna samo to - najedat, pa crncki so mu blazno vsec, oni ki igrajo v NBA. Tako je bilo vcasih, kaj mu zdaj po glavi blodi me ne zanima. Ceprav trenutno je tiho, kot mali jagencek:aplauz:
Dober si me nasmejal :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse::valjamse: mali jagenček :valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse:

Russell je dobr bznu Maxa, glede jokanja okoli sky-a. Je imel Dani Ric prav ko ga je opisal kot sore loser. Mali ne prenese kritike, pa takoj jok in na drevo z liziko.
Samo če gledamo izjavo od Daniela, je lepo povedal, da je Max sore loser in to smo videli v preteklosti, najbolj pa 2018. Je pa tudi škripalo med Danielu in Maxu, ker Daniel ni hotel biti št.2 v ekipi in to ni pasalo Maxu, na koncu je Daniel spakiral in šel drugam, ker je videl da ekipa želi da je št. 2. v ekipi.

Že to da ga obtožiš Maxa, da je kriv za nesrečo in da bo dobil kazen, je popizdil po radijski zvezi, na koncu dirke pa še pri novinarjih.

Nazadnje smo pa zdaj videli pri Skysport, da ni sposoben odgovarjati na vroča vprašanja iz lanske zadnje dirke in raje naredi bojkot pri Skysportu. To sem že lani govoril, da bo popizdil ko ga bodo spraševal za lansko zadnji dirko in šenkan naslov, pa še za prekoračen proračun 2021.
 
Nazadnje urejeno:

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.549
1.016
113
Kaj drugega pricakovati od voznika, kateri sam dobro ve, da mu je senkan naslov? 2021 je taka blamaza, da se zdaj ne morem verjet, kako je lahko slo cez. Karkoli naredi ne bo prav, enostavno zato, ker 2021 naslov je fake. Sam to najbolje ve in zato tako kot je. S tem je dobil tak madez, da ni sans da se opere in pride med 'ta velke', to bo vedno nad njim. World champion by human mistake... Pa se Cheatbull, dovolj si je nalozu, prevec za rajo (normalno, seveda).

P.S. - jagencek? Ja, kaj pa je drugega? Latentni ....., glede na izjave in tisto cudno energijo mi prvo to pride na misel. Neizživetost, dalj ko ura tiktaka, bolj ven seka. Neke vrste starostni FOMO :evil:
 
Nazadnje urejeno: