F1 2022

I

Izbrisan uporabnik 474

Fuck,kaka dirka! Leclerc pošolal Max-a, kot je dolg pa širok...
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Bravo Max, nora borba do konca, milimetri na koncu. BLM... je prehitel koga? Ker ostali so vi odstopili...
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

gr69

Guru
15. dec 2009
11.553
2.606
113
še v SLO - ampak komaj
BLM, kolikor ga ne maram, a mu moram priznati, je dirko odpeljal zelo dobro. Da ga niso sekundo prepozno poklicali v boxe, bo končal 6 - po mojem bi še Russla ogrozil.

Je pa hecno kako crkujejo …
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.748
6.913
113
maxa rabi pike, ni tak ko lani proti koncu ... te pa ...

brundle je napisal dobro o njegovem dirkanju ampak ti tak hejtas hamiltona da tak bzw karkoli debatirat :D

je pa res jokica, vodi pa se *****, ko pa ne pa itak.
To imas prav, zaslepljen zaradi hejtanja…ampak krščen duš … im only human. Na sreco se max nekaj let, pol pa smo ocisceni spet na gridu
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.429
9.752
113
40
MB
To imas prav, zaslepljen zaradi hejtanja…ampak krščen duš … im only human. Na sreco se max nekaj let, pol pa smo ocisceni spet na gridu
Ne skrbi, si bos ze naso nekoga :D

drugace pa prej ze mislil napisat da alfa se drugic do tock pa je bottas parkiral :zardelalter:

steiner pa zgleda da je naredil dobro delo ko je lani trpel celo sezono
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.748
6.913
113
Zanimivo je sporocilo pitwalla maxu, zberi se, vozi, in prepusti nam da naredimo svoje delo.
Torej, imo, so mu odpirali mašino? Kar je dobro za nadaljevanje sezone…
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.429
9.752
113
40
MB
Ne, skrbeli so da ne bo zivcn, oz se to trudijo tudi drugace, ker ce ne prides do konca dirke ni tock.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Odlična borba Maxa in Charlesa je bila. Par krogov sub 1-sec Max za Charlesom, ko ga je Charles 2x lepo vložil ko paradižnik, no v tretjo pač fora ni več delovala, Max je bil hitrejši. Še bolj me je presenetilo, da je potem Charles držal sub 1-sec gap do Max-a do konca in mu ni dosti sfalilo. Fer boj, zmagal hitrejši/boljši. Še Charles je takoj po ciljni črti preko radia čestital Max-u. Prava osvežitev recimo še od kakšo leto nazaj, ko je nekdo svojega nasprtonika zradiral v steno in ga spravil v bolnico, potem pa skakal kot opica okrog...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.177
10.535
113
LOL, dobra dirka. Maxa se je precej naučil od lani, se je spet vozil bolj naokoli, manj na nož, kar je rezultiralo v manj odstopov in zabijanja. So pa imeli nastavljen avto na ravnino, letel ko pra.sica. v kvali 17 km/h hitrej od merca recimo. Aja perez, tema. Sem mislil da bo lahko ponagajal komu... pač 2. voznik.

Hamilton pa tudi gumpec...gleda onega ko stoji na progi in se vpraša, če bi šel v bokse in sprašuje pacijent, pa 10 krogov do konca, ce bi noter zavil bi bil mesto ali dva višje, tako pa...loleki. drugač pa s to taktiko so delal damage control in to je bilo to.

Kevin, car, pa dobro leti ferarijev motor, to pa tud.

Ja v petek ob 16:00 je bilo že jasno, da so zadaj. da ni neke izboljšave. Še vedno, upam da priključijo.
 

ginek

Fizikalc
21. sep 2007
545
54
28
Zanimivo je sporocilo pitwalla maxu, zberi se, vozi, in prepusti nam da naredimo svoje delo.
Torej, imo, so mu odpirali mašino? Kar je dobro za nadaljevanje sezone…
Na daljavo nč ne morejo (smejo) nastavljat, za morebitno odpiranje morajo naročit Maxu da prestavi ustrezen setting na volanu.

Drugače pa je pizdil zaradi tega ker je Lecler parkrat prevozil črto uvoza v bokse.
S tem ni nič narobe, ampak mislim da so Maxu pizdili to čez vikend na enem od FPjev.
Naša dva gumbca na SK TV nista tega ugotovila.

Pizdil je tudi, da rdeča luč zadaj na Ferrariju ne deluje. Po tehničnih pravilih bi lahko Ferrari izključili iz dirke zaradi tega.
In IMHO so imeli v Ferrariju s tem prednost, ker brez luči oni zadaj ne more vedet kdaj se uporablja rekuperacijo energije in s tem taktizirat prehitevanja.