City Navigator Europe NTU in NT 2016.10

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@zakon

Meni tudi GE 3.2.29 normalno zazna 8Gb SD na kateri je še stara karta gor, verzija 4 pa niti ena.

@lalan

Če daš ponovno prenesi ti še vedno javi error ali ti nato izpiše da izdeluje zemljevide?
Na koliko procentih te vrže ven?
Procente vidiš, če daš kazalec od miške na črto, ki kaže prenos.
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Imam 4.0.20. Sedaj sem dal samo računalnik in je 2/2 korak, prenos je 248kb/s ampak se nič ne naloži in gre kar hitro v error. Tisti izklop posredniškega strežnika pa gre vedno nazaj na auto.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Pri koliko procentih ti gre v error?
Ko pride do 49% se upočasni skoraj do 100kb ali niže in pri 50% se ti potem spremeni napis v aktiviram zemljevide in nato ti izpiše kopiram datoteke.

p.s.
Probaj še tole:

- Zapri GE
- odpri upravitelj naprav in preveri če imaš zagnan elevated installer in try ali nekaj takega
- zapri oboje in ponovno zaženi GE in preveri, če ti bo sedaj namestilo na Pc
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ni mi dalo miru in sem hotel pogruntat v čem je problem verzije 4.x.x, da ne vidi SD kartice
smile-1.gif


Sem tudi sam namestil nazaj staro preverjeno verzijo.

@lalan

Če boš nameščal staro verzijo moraš OBVEZNO ponovno zagnat Pc, ko boš odinštaliral verzijo 4 in šele po ponovnem zagonu namesti verzijo 3.

Če e ti sedaj pri veziji 4 hitrost ponovno dviguje bi znalo iti brez problema do 50%.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Torej ti tudi verzija 3 javi napako.

- Probaj odinštalirat GE
- pojdi all users garmin in pobriši vse kar je od GE
- pojdi v Program data in pobriši vse kar je od GE
- ponovno zaženi Pc
- prenesi in namesti ali verzijo 3 ali pa zadnjo 4.0.20
- preveri, če bo sedaj šlo skozi
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.603
707
113
KSZ

počasi bo že 100 sporočil in še brez poročila o novostih/popravkih

Je sploh smiselno nadgraditi
evil.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Sem nekje že omenil, če se ne motim, da je ta karta skoraj ista kot 2015.40.
Nekako se mi dozdeva, da sta samo 2 posodobitivi res tapravi 2 pa samo zato, da lahko rečejo, da za nove naprave omogočajo 4 posodobitve na leto.

Prejšnja, ki je bila na voljo tudi za stare naprave je vsebovala naše popravke, ta skoraj nič, v naslednji, ki bo ponovno za stare in nove naprave bodo pa zopet not naši popravki, sem skoraj 100%.

Kaj je že kdo v Trbovlju preveril, če je sedaj čez njega omejitev 50 ali še vedno 30?
Imam občutek, da se tudi to ni spremenilo v tej verziji kart.
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.661
29
48
58
Horjul
Pojdi na MyGarmin pod zemljevide, kjer imaš napisano kodo, pojdi v MS ali BS na odklep regij, klikni ADD, prilepi kodo in potrdi in zapri okno. Potem mora biti v redu, tako je bilo pri men.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Na garmin forumu za GE sem zasledil tole:

Citat:
There appeared to be an issue with the product key that is generated for the 2016.10 update

To je bil odgovor EXPRESSCUSTOMERCARE, ko je en napisal, da mu javlja napako "There was an error installing this update", ko hoče posodobit karte.