Challe Salle

brane_new

Guru
10. feb 2008
16.117
2.543
113
Sem misli tole, da je sodeloval - kot vokal - z mnogimi.
Ampak sam Čalesale jo je objel!
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Zaradi objema in poljuba na lice še ni "spolni predator"? Morda so ji v krogih I8M to tako predstavili.

Ponujanje alkohola in Snapchat (če sem prav razumel sicer par let kasneje) pa ni v redu.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.952
5.604
113
Ti se s tamalimi 0 ne meniš o teh zadevah? Pa kontracepciji itd?
 

Jamaican_Lion

Fizikalc
24. nov 2011
312
132
43
Kingston town
Zanimivo....v OŠ so pa uvajali spolno vzgojo kjer so se odrasli pogovarjali z nami o tem....tudi odrasli beli moški...
Ja dejmo enacit spolno vzgojo v OS kamor pride nekdo kateri je izobrazen v tej smeri in tudi pooblascen s strani drzave z enim zadetim in pijanim wannabe "raperjem"? To je tebi isto?
Me zanima kako bi ti odreagiral ce bi do tebe prsla hcerka in ti rekla:" ej fotr challe sale me je vprasal ce si jo rajcam....pa govoru mi je s kolkimi je on fukal. Pa pol mi je joint ponudu!" Kaj bi ji ti reku? Glede na tvoje pisanje predvidevam da kaj takega:" A se spomnes k je en stric prsu na OS in govoru o varnem seksu? No to je isto. Sprosti se zenska si, to je normalno!"
Eni ste res prtisnjeni in so vas ene stvari sprale do te tocke da ne vidite vec realno stavri. Dej zamisli se malo
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.952
5.604
113
Mal ste zapel tam kjer ni treba....

Upam da niso vključene kake travme iz otroštva....

Vse dobro in vlažno vam želim!!!
 

Jamaican_Lion

Fizikalc
24. nov 2011
312
132
43
Kingston town
Jst na sreco nism dozivel take travme poznam pa osebo ki jo je dozivela - precej hujso kot tole s chaletom, se je pa zacela zgodba na isti nacin kot z njim. In me vi jebeni red pill sovinisticni motherfuckerji tako razpizdite da ce bi vedu kdo si bi prisel in ti stisnu kako vzgojno. Sram te je lahko, opran si ti in se kdo drug tukaj gor. Mocni na tipkovnci, ker drugje ne morete in ne znate bit. Si kot rusofil samo na drugem podrocju.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
3.032
830
113
Valda da ni ok... amapk zdaj se to vleče ven iz naftalina zato, da se nekdo okoristi.
In ja gre mi na organ, ko nekdo izkoristi "šibkost-poderjenost" mladoletne osebe. Še bolj pa mi gre ... zdaj to vlačanje po medijih in okoriščanje na račun tega.
Naj poda prijavo in naj se pristonji ukvarjajo s tem.


Zlatko kao tega nebi povedal, če se bi mu on opravičil ... wtf ? Torej potem bi se pa pometlo pod preprogo al kaj.
 

Jamaican_Lion

Fizikalc
24. nov 2011
312
132
43
Kingston town
Moja reakcija je taka ker se dela norca iz tezkih stvari, stvari ki osebo 100% zaznamujejo za celo zivljenje. Nism popizdu zarad chaleta, instituta 8 marc in nike. Popizdu sm ko enaci spolno vzgojo v OS z groomanjem mladoletne osebe (katere koli) in pol se naprej spreneveda....kaj ces takemu osebku?
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in Jabe

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
16.060
4.041
113
Ja ampak ne z roko na stegnu. Pa vodke tudi ne ponujajo zraven.

Mi v OŠ nismo imeli spolne vzgoe, vsaj ne spomnem se. Smo pa pri spovedi v RKC morali povedat "tisto", res je da župnik ni delil posvečenega vina ker ga je obdržal zase, samo ostalo je pa precej isto. Kaj misliš da sprašuje "povprečni" župnik pri spovedi 15 letne najstnike in najstnice?