WEB kamera na MSI Wind ne dela

Matjaz2

Pripravnik
18. sep 2008
210
0
16
Ne uspe mi aktivirat vgrajene spletne kamere na MSI Wind. Gonilnike sem naložil, posebej za kamero ga ni bilo na priloženem DVD.
Yahoo msn daje možnost preveriti delovanje kamere na neki strani, ki mora biti odprta z IE, pa je ne zazna.

http://help.yahoo.com/l/us/yahoo/messenger/messenger8/webcam/mstatestcamie.html

Če grem v nadzorni plošči na kamere in skenerji, tudi ne zazna da bi bila kamera priključena.

Ima kdo kaj izkušenj s temi težavami?
 

Hijacker

Pripravnik
23. nov 2007
335
0
16
Fotr ima tisti mini laptop iz Hoferja, ki je baje isti kot MSI Wind. Na njemu je možno kamero dodatno vklapljati in izklapljati s FN+ŠEENATIPKA (ne vem več iz glave). Enako kot Wireless Radio. Poglej malce po tipkah če je kakšna modra ikonca, ki je vsaj malo podobna web kameri.
 

Matjaz2

Pripravnik
18. sep 2008
210
0
16
Res je, deluje, hvala Hjacker!

Ta Wind je znanka kupila v Leclercu v akciji za 350 €, ima sicer "samo" 80 GB diska in 0.3 Mp spletno kamero, samo je bil vseeno kar ugoden nakup. Slika spletne kamere je zelo v redu, če jo primerjam s spletno kamero za 20 €.

Ona ni ravno doma v pc zadevah, pa mi ga je dala da naložim osnovne programe in ga usposobim za normalno delo.
Moram naložit še Open Office, zna z njim ker ga ima na službenem pc. Pred kratkim je izšla nova verzija, ne vem pa če že obstaja v slo, je komu kaj znano?