Viber izkušnje

boogle

Pripravnik
29. apr 2008
287
0
16
Je že kdo meril? Koliko realno porabi? ...seveda sprašujem za uporabo prek umts in da vidim koliko zakupljenih mb rabim.

Hvala in lp!
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
Ampak je treba vedet, da je telefoniranje ful slabše. Zvok je obupn. Tud zamik je. Je za silo, ni pa glih, da bi redno uporabljal.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Za redno uporabo res ni, sm se pa lih včeraj pogovarjal s kolegom prek Viberja in je blo čist ql, čist zvok itd, le zamika se morš navadit
wink-1.gif
 

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.518
14
38
37
Dolenjska
Meni je bolj všeč kot Skype, ker bazira na telefonski številki.
Kar se tiče pa kvalitete, pa s skypom nimam nekih boljših izkušenj kot z viberjem.
 

WhiteCell

Fizikalc
18. avg 2007
1.930
1
38
42
Kranj
Obišči stran
Uproabljam oba.... pri obeh koristim svojo številko operaterja ( ja tut ko s Skypa kličem klicočim izpisuje moja številka )... pa je nekako Viber bolj kvaliteten, boljši zvok, zamika na wifiju skoraj ni. Skype ni slab...samo mi včasih vrže ven program.
 

boogle

Pripravnik
29. apr 2008
287
0
16
Jaz uporabljam Viber dnevno za komunikacijo z Nemčijo in tole je moje mnenje...

+ Zvok je odličen tako na wi-fi kot na 3g ...vsaj enakovreden če ne boljši od "linije"
+ Zadeva bazira na telefonski številki in ni potrebe po "dodajanju prijateljev" saj sam na podlagi tel.št. zazna kdo ga ima
+ Če klicani telefonira preko telefona ali preko vibra - v obeh primerih je busy tone

- Včasih povazava crkne/prekine in kako minuto ne uspem dobiti zveze nazaj
- V kolikor klicani ima viber in trenutno nima podatkovne povezave (wifi-3g) viber zvoni kot da zvoni na drugi strani in čakaš brez veze
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Deluje zelo dobro in s kvalitetnim zvokom, če sta sogovornika na WIFI ali na dobrih 3G podatkovnih povezavah. Preko EDGE ali ob nizkem signalu je zvok z zamikom in prekinja.

Na splošno super aplikacija za pogovore, ko zmanjka zakupljenih minut in za tujino.

Edina vidna in kar moteča težava je to, kar je že predhodnik napisal:
" - V kolikor klicani ima viber in trenutno nima podatkovne povezave (wifi-3g) viber zvoni kot da zvoni na drugi strani in čakaš brez veze "