Vazektomija - da ali da?

FlowMaster

Zelenc'
18. avg 2024
22
23
3
Zdajle bom pa odprl tabu temo. Vazektomija. :fredi: :evil:
Kaj je zdaj dedci, ste si kaj rezal cevke okrog jajčk ali nimate jajc za to? :aplauz:
Od kar sem to zrihtal je žena tudi bolj vesela, ker je precej manj rizika pri bajti!!! :cheer:
Nič ni več vprašanje kam in kako.. samo gasa.. na polno. :D

Ali ste raje zato, da si ženske porihtajo te zadeve na svoji strani ali ostanejo na hormoski terapiji?
Kaj pa ženske, kakšno je vaše mnenje?
 
  • Všeč mi je
Reactions: zcmr

kajn

Guru
5. okt 2007
2.756
1.574
113
Iskajoč brata
Tudi jaz sem se "zavezal".... z ženo sva imela težave pri zanositvi in sva imela 10 let nezaščiten seks...
Sedaj ko sva zaključila z otroki, sem rekel, da grem, da me ne bo presenetilo čez par let....

Po posegu ni razlike, samo da streljaš "prazno"
Kolikor vem, je še vedno opcija, da ti s šponto odvzamejo spermo in nato umetno oplodijo parterico....

mam sodelavca, ki je čakal v vrsti za poseg, ker je bil 1 leto premlad, pa je še enga v tem času uštimal, neplanirano :)
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.350
5.626
113
Jaz že več kot leto in pol čakam na datum posega v MB noben mi ne zna povedat nič kdaj bo. Sem obupal in bom šel po novo napotnico in dal v CE.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.814
-1.092
113
145 km SZ od Opatije
Zdajle bom pa odprl tabu temo. Vazektomija. :fredi: :evil:
Kaj je zdaj dedci, ste si kaj rezal cevke okrog jajčk ali nimate jajc za to? :aplauz:
Od kar sem to zrihtal je žena tudi bolj vesela, ker je precej manj rizika pri bajti!!! :cheer:
Nič ni več vprašanje kam in kako.. samo gasa.. na polno. :D

Ali ste raje zato, da si ženske porihtajo te zadeve na svoji strani ali ostanejo na hormoski terapiji?
Kaj pa ženske, kakšno je vaše mnenje?
Tole je pa super topic, pravšnje vprašanje za ta forum. Končno nekaj pametnega.

Ker, če bi se starši nekaterih uporabnikov tega foruma tega spomnili pred spočetjem, bi bil forum na precej višjem nivoju.

Hawg, govoril sem.
 

repla

Pripravnik
28. jul 2022
46
37
18
Gre za simbolično kastracijo. Tako to tudi ženske dojemajo na svoji biološki ravni. Da si za seks pripravljen na sebi izvesti sterilizacijo - gre spoštovanje.
Ne bi nikoli naredil.
Recimo tudi - baba te pusti in ti si ostal sam s svojo vodno pištolco, prave naboje pa si vrgel stran zaradi nje - rofl.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jezek