TOTAL TV informacije

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
758
113
Torej zanima me sledeče. Ali je možno Total Tv sprejemati tudi z TV jem z DVB S S1 S2 tunerjem z ustreznim dekoderjem in njihovo kartico ali izključno z njihovim sprejemnikom HD. Naslednje vprašanje njihovi stari SD sprejemniki so delovali do konca aprila, sedaj pa ne več, menda z njimi sploh ni možno v nobenem primeru spremljati Total Tv, tudi če imamo veljavno odkodirno kartico.

In ne nazadnje je kdo kje v Lj okolici, ki bi mi preveril ali so moje stare obstoječe kartice za katere imam podatek iz teh starih SD sprejemnikov, da niso zaklenjene še delujoče ali so zaklenjene. Hvala za pomoč in razjasnitev.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
758
113
Tako je Video Guard, torej z ustrezno odkodirno kartico VideoGuard

http://www.videohelp.com/forum/images/guides/p1398763/ndsci.jpg

Dobro eno je teorija drugo praksa ..... mi lahko kdo odgovori še na katero od mojih vprašanj, ali pa da ima Total Tv delujoči, da bi mi sprobal eno kartico, če deluje, da potem vem ali se splača nabaviti ali odkodirnik ali tuner, ker z starimi SD ne dela več .....
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Ne dela, pozabi. TotalTV ne ponuja svojega CI modula, kar pomeni, da odkodirna kartica deluje samo v njihovih sprejemnikih.
 

atepej

Fizikalc
3. jul 2013
911
71
28
34
matofill lahko probaš z tistim, ki si ga dal v linku - samo ti ne garantiram delovanja.