Slika iz telefona direktno na TV

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.363
231
63
Zastavil sem si naslednje:
rad bi prenašal sliko iz telefona direktno na TV na način, ko pravzaprav na samem telefonu določam kaj se bo kazalo na TVju in ne tako, da sharam telefon v mrežo, tega pa potem upravljam preko daljinca TVja in na tak način dostopam do slik, videov...
Upam, da je dovolj razumljivo. Vem, da točno tako deluje HTC Media Link, vendar upam, da bo šlo brez tega.
TV je LG47LM620S, telefon pa HTC One X.
Se da kaj narediti v tej smeri ali raje obupam in ostanem pač pri temu, da telefon sharam v mrežo in potem preko TVja dostopam nanj?
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
še jaz sklečko pristavim, se da kako iPhonu dopovedat, da hočem, da sliko pošilja v landscapu? Zaenkrat mi je uspelo samo pokončno, kar za filme seveda odpade.
 

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.895
61
63
TV LG47LM620S podpira WiDi, kar omogoča da, vsebino slike, ali filma telefona lahko istočasno vidiš na TVeju. Ne vem pa če ta telefon to omogpča.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Allshare ima samsung, avtor teme ima HTCja.

Avtorju; ne vem kaj kompliciraš
smile-1.gif
V galeriji kjer imaš "materijal" imaš zgoraj desno DLNA tipko, kjer samo izbereš kje se bo ta materijal predvajal. in to je to...:)
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
zgleda si zaklel buble:) sem se včeraj igral in je res tudi meni zmrzoval

ni mi pa pri skifti jasno, kako lahko s telefona pošlješ sliko na PC. Sem namestil na pc skifto, pa je telefon pol ne najde.