Samsung Internet@TV - YouTube aplikacija težava

sad

Guru
24. avg 2007
20.936
9.591
113
Kaj se to dogaja mi ni niti najmanj jasno. Ob vsaki nadgradnji gre zadeva na slabše.
Imam C650 37 Samsung LCD TV, na njem je Internet@TV hub z aplikacijami. V njem sem imel povezano YouTube aplikacijo s svojim uporabniškim imenom in tako dostopal do svojih priljubljenih videov. Zadeva je na začetku delovala odlično. Pred kakšnim letom dni po posodobitvi YouTube aplikacije ni bilo možno več brisat posnetkov iz Priljubljenih. To je še šlo.
Po posodobitvi prejšnji teden, pa ni več možno povezat YouTube aplikacije s svojim uporabniškim imenom (torej enostavno ni možnosti za linkanje uporabniškega imena Youtube aplikacije na uporabnika za Internet@TV (to lahko recimo narediš za Twitter, Facebook in prej tudi Youtube). Torej je zadeva neuporabna. A ima kdo kakšno rešitev? Klical na podporo Samsung in ni rešitve. WTF?????????
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.744
799
113
toti Maribor
Meni je zelo žal, ampak ne vem kje si ti dobil nadgradnjo prejšni teden
sprasujem se.gif
Zadnji firmware je T-VALDEUC-3015 izdan 6.7.2012, tako, da ne vem kaj si ti nadgrajeval.
Potrditev izberi zavihek firmware
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.936
9.591
113
Ni se mi nadgradil firmware od televizorja (to se mi je nazadnje po moje kakšno leto nazaj, tudi danes, ko sem preveril imam najnovejši firmware), temveč se mi je nadgradila YouTube aplikacija znotraj Internet@TV hub-a. Tega itak ne moreš preprečit, ker ko je nova verzija avtomatsko nadgradi, firmware moraš pa ročno potrdit.