Samsung Galaxy tablice in uporabnost za poslovneže

Marezi

Pripravnik
2. jun 2009
296
0
16
Pozdravljeni!

Opazujem tablice Samsung Galaxy 7" in 10.1". Imata različne Android sisteme, pa vendar mi je najbolj pomembno kako je z uporabnostjo. Največkrat potrebujem prenosnik (ki bi ga zamenjal za tablico) za naslednje stvari:
- pregled e-pošte
- ogled kakšne spletne strani, ko iščem kakšne informacije
- kratki dopisi
- povezava z pisarno (VPN!)
- povezava z strankami preko MS RDP ali VNC

Sploh glede povezav me zanima kako se stvari obnesejo. Včasih je potreben samo kakšen klik in tablica bi bila res super rešitev če bi mi to omogočala.

Hvala za nasvete in komentarje iz izkušenj!
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.883
626
113
Če natipkaš vsaj pol strani teksta na dan, je po moje boljše vzeti kaj takega:
http://www.mimovrste.com/artikel/2750380126/prenosnik-lenovo-thinkpad-x1-25-ghz-nwg2zsc

Če pa samo surfaš in bereš pošto (khm meglenik
grin1.gif
) potem pa bo tablica povsem ok.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.157
1.187
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik futuristic pravi:
Če natipkaš vsaj pol strani teksta na dan, je po moje boljše vzeti kaj takega:
http://www.mimovrste.com/artikel/2750380126/prenosnik-lenovo-thinkpad-x1-25-ghz-nwg2zsc

Če pa samo surfaš in bereš pošto (khm meglenik
grin1.gif
) potem pa bo tablica povsem ok.

2x težji, 3x dražji ... Pa vzdržljivost baterije tudi ni primerljiva, bi rekel. Zakaj bi se že splačalo.
Za pisat pa ni nobenega problema, sam dostikrat iPada vzamem na enodnevne poti, pa kar na njem pišem. Par tisoč znakov ni problem ...

Skratka, ne človeku prodajat neumnosti. Če mu VNC&co dela (na android tablicah nikoli probal), potem je to čisto spodobna rešitev.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.955
1.839
113
prvi stavek: "Opazujem tablice Samsung Galaxy 7" in 10.1" Lahko probamo naredit kaki prevod če je komu slučajno kaj nerazumljivo
stupid-1.gif


7 inč maš dovolj za browsanje, pisanje mailov in vse ostalo. 10 inč je že veliko in več ne paše v žep kr tak.
vnc dela na androidu brez problema, za tisto tadrugo pa nebi vedel
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Na androidu dela VPN odlično, tudi za RDP so programi, za mene najboljši program za oddaljeno povezovanje pa je TeamViewer, ki ima na androidu odličnega klienta.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Za res hudo nujo pri tipkanju se dobi tut čist spodobne tipkovnice. V torbi/kufru ne zakoti dosti, zaleže pa, če je nuja.
 

Earnhardt

Fizikalc
18. avg 2007
1.352
0
36
Osebno sem tehtal med tablico in 8" Sony Vaiotom. Odlocil sem se za pc (Vaio), ker potrebujem poleg "poslovnih potreb", za kar se na alterju steje surfanje po fbju in pisanje emaiov, tudi imeti instaliran kak dejansko uporaben program za nadzor raznih central in opticne opreme
smile-1.gif


Vsak ima sicer svoje potrebe....