Samsung Galaxy A7

Majstr

Zelenc'
22. jan 2013
28
0
1
Pozdravljeni,

se opravičujem, če tema s tem naslovom že obstaja, ampak, ko sem preletel forum, je nisem našel.

Zanima me, kako deluje to, da imaš dual sim na ta način, da vstaviš nanoSIM v režo od spominske kartice (http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a7-review-1225.php)?

Na splošno nimam izkušen iz dual SIM-om, ga pa nujno potrebujem.

Zanima me še, kako se telefon obnese, ga ima kdo od vas? Sam menim, da je za ceno 350 € zelo dober.

Hvala vam že vnaprej za nasvete in komentarje!

Lp

nahrung002.gif
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.371
246
63
NanoSim in SD reža ne gresta skupaj. SIM in slot za SD kartice ne gresta skupaj. Simple kot pasulj.
Dual SIM pomeni, da imaš dva slota za SIM kartice in če je tak telefon še tretji slot za SD kartico. Tak je to.
 

Benko14

Pripravnik
30. jun 2011
219
17
18
Citat:
Uporabnik Mr_NO pravi:
NanoSim in SD reža ne gresta skupaj. SIM in slot za SD kartice ne gresta skupaj. Simple kot pasulj.
Dual SIM pomeni, da imaš dva slota za SIM kartice in če je tak telefon še tretji slot za SD kartico. Tak je to.

Mislim da ga zanima tole: Optional Dual SIM version with a nanoSIM slot inside the microSD card slot
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.828
655
113
Citat:
Uporabnik Mr_NO pravi:
NanoSim in SD reža ne gresta skupaj. SIM in slot za SD kartice ne gresta skupaj. Simple kot pasulj.
Dual SIM pomeni, da imaš dva slota za SIM kartice in če je tak telefon še tretji slot za SD kartico. Tak je to.

To pa žal ne bo držalo. Iz prve roke ti povem, da ima Huawei P7 (in verjetno še kateri drug telefon) en slot, ki lahko sprejme ali SD kartico ali SIM kartico. Torej not daš lahko 2x SIM ali pa 1x SIM in 1x SD. Tretjega slota ni.
 

panicar

Pripravnik
15. jan 2009
65
0
6
Napaka!
Huawei P8 lite,ima 2 slota..V enega gre normalna sim kartica,v drugega pa sd ali druga sim(nano)
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Malce posplošujete, imate tudi telefone z dvemi sim karticami in dodatno sd kartico.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.828
655
113
Citat:
Uporabnik mat pravi:
Malce posplošujete, imate tudi telefone z dvemi sim karticami in dodatno sd kartico.

Nič ni bilo posploševanja, samo debata glede obstoja kombiniranih slotov. Torej takšni, ki sprejmejo ali SIM kartico ali SD kartico.