Samsung AllShare Play (NE Samsung Link)

raners

Majstr
4. mar 2008
2.802
437
83
Hej vsem.

Prej sem imel telefon Samsung Galaxy S Advance, ki je imel nameščeno aplikacijo "Samsung AllShare", s pomočjo katere sem prenašal slike preko wifi iz telefona na računalnik (tudi na računalniku sem imel nameščeno aplikacijo "AllShare Play").

Sedaj imam telefon Samsung Galaxy S4 Mini, ki ima nameščeno aplikacijo "Samsung Link", ki naj bi zamenjala AllShare. Tudi na računalnik sem namestil to aplikacijo "Samsung Link", vendar mi ni niti malo všeč. Na računalniku bi torej še naprej rad uporabljal aplikacijo "samsung allshare", ki pa se očitno ne razume z aplikacijo "Samsung Link" na Galaxy S4 Mini, saj mi ne najde telefona.

Rad bi torej še naprej uporabljal aplikacijo "AllShare Play" na računalniku (ki se odlično razume tudi s TV Samsung ES5500 in fotoaparatom Samsung WB650), vendar pa bi rad, da mi tudi prepozna telefon Galaxy s4 mini.

Ali je možno, da na telefon namestim staro aplikacijo "AllShare", ki je bila nameščena tudi na Galaxy S Advance in kje bi jo lahko dobil?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Meni je na SGS3 Samsung Link povozil AllShare, tako da dvomim, da sta lahko na telefonu obe, oziroma bo pri prvi nadgradnji Link zopet povozil Allshare.
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.802
437
83
Zakaj pa mi ne najde telefona na računalniku, kjer imam nameščen allshare?