Problemi v Windows 10 !!!

lukajan

Zelenc'
30. avg 2014
12
0
1
Prosim za pomoč!!! Iz win 8.1 sem nadgradil na win 10 Pro 64bit nato pa še clean install. Vse lepo in prav, nato pa so se začeli problemi...naenkrat mi zmrzne ekran, ne dela miška...niti ctrl+alt+delete ne prime ko samo iz mirovanja hočem premaknit miško, ali ko nekaj kliknem na netu ali YouTube...itd...tudi iz igrce včasih ven vrže ( metro last light )..sam se reboota...pa vrže ven blue screen in napiše video_tdr_failure (atikmpag.sys)....ali pa spodaj desno ven vrže: display driver stopped responding and has recovered. display driver AMD driver stopped responding and has successfuly recovered. Ali pa napiše še tretjo stvar:catalyst control center: host application ne deluje več. Vse sem že sprobal...Imam Intel Core i7 - 3770cpu 3.40ghz... 8gb rama ... matična je MSI Z77A-G43 model MS-7758, grafična pa ATI Radeon HD Series 7700 2GB...PC ni star niti še 2 leti...ko sem ga dobil sem naložil win 7 ultimate in je bilo isto....potem sem poslal nazaj na PCPlus in so mi naložili nove driverje, ker tudi iz njihovih CD-jev ni štimalo nekaj in dali nazaj win 8.1....brez problema celo leto....sedaj pa win 10 pro 64bit in zopet isto....pa iz proizvajalčevih strani sem vlekel driverje ... vse updejtal....nisem neki profič zato vas prosim za pomoč in odgovore !!! Hvala že vnaprej...
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.733
5.880
113
Grafična ali zanič amd šoferji v kombinaciji z w10.
Ostani raje na win7/8.