prenosnik in 2x bluetooth hkrati?

S57BMU

Pripravnik
7. sep 2007
643
10
18
Pozdravljeni.

Sem lastnik prenosnika ki nima integriranega bluetooth-a, tako da za povezavo z nokio e90 ,kadar rabim, uporabim usb bluetooth adapter. Miško sem do sedaj uporabljal žično, kabel je že bogi in je le še vprašanje časa kdaj bo zadeva odpovedala
crazy1.gif

Nabavil bi si tole zadevo: klik
Problem: ali se lahko pojavijo kake težave/nedelovanje/motnje/prekinjanje povezave če bi hkrati bil povezan na interent (e90->bluetooth usb adapter) in ta modrozoba miš??
Če je kdo že probal to kombinacijo
sprasujem se.gif


Hvala za odgovore&lp
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.804
6.933
113
Točno takšne kombinacije nimam, imam pa podobno. Namrečk hkrati povezava z internetom preko GSM (BT) in GPS (BT).

Deluje normalno.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.403
485
83
::1/128
Če jst prou vidm tale miška sploh ni BT ampak ma svoj sprejemnik cordless (sicer deluje na frekvenci 2.4 Ghz), tko da itak nebi smel bit problemov, drugače bi pa tudi moglo delat oboje preko BT če bi imel BT miško. Jst mam prek BT-ja priklopljeno miško, tipkovnico, včasih pa zravn še mobitel ali pa BT slušalko ter vse deluje.
 

S57BMU

Pripravnik
7. sep 2007
643
10
18
Citat:
Uporabnik XSIDE pravi:
Če jst prou vidm tale miška sploh ni BT ampak ma svoj sprejemnik cordless (sicer deluje na frekvenci 2.4 Ghz), tko da itak nebi smel bit problemov, drugače bi pa tudi moglo delat oboje preko BT če bi imel BT miško. Jst mam prek BT-ja priklopljeno miško, tipkovnico, včasih pa zravn še mobitel ali pa BT slušalko ter vse deluje.

Aha,razumem,je sicer na 2,4Ghz ampak ni bluetooth, torej ne bo problem. Sem si pravkar še enkrat prebral specifikacije na linku ki je v mojem prvem postu in res nikjer ne piše da bi uporabljala modrozobo tehnologijo.

Hvala za
write.gif
&lp.