Papa, SAAB...

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
No, pa ne bom nikoli ta nove 9-5 Wagon imel
frown-1.gif


http://newsroom.saab.com/news/news/saabautomobilefilesforbankruptcy.5.33e35a55134420c33657ffe39.html

Saab Automobile Files for Bankruptcy
Zeewolde, The Netherlands, 19 December 2011 — Swedish Automobile N.V. (Swan) announces that Saab Automobile AB (Saab Automobile), Saab Automobile Tools AB and Saab Powertrain AB filed for bankruptcy with the District Court in Vänersborg, Sweden this morning.
After having received the recent position of GM on the contemplated transaction with Saab Automobile, Youngman informed Saab Automobile that the funding to continue and complete the reorganization of Saab Automobile could not be concluded. The Board of Saab Automobile subsequently decided that the company without further funding will be insolvent and that filing bankruptcy is in the best interests of its creditors. It is expected that the Court will approve of the filing and appoint receivers for Saab Automobile very shortly.

Swan does not expect to realize any value from its shares in Saab Automobile and will write off its interest in Saab Automobile completely.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.553
15.557
113
pa ne škoda no, saab je šel rakom žvižgat
grin1.gif



drgač pa dost slaba ja, določeni saabi so mi kar všečni....
 

Jamaican_Lion

Fizikalc
24. nov 2011
315
137
43
Kingston town
A se ni ne dolgo nazaj tam v Rotondi, nasproti WTC-ja en Saabov salon odpru, al je bil že prej tam? Sem šele dober mesec nazaj opazu.
Drugače pa škoda. Njihove notranjosti so mi bile od zmeraj TOP
 
Nazadnje urejeno:

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Pa sej to ni nujno, da SAAB-a ne bo več. Če bo koga znamka zanimala bo jo poceni kupil in delal dalje. Ampak bogve če po trenutnem modelu, ker očitno ni dobičkonosen.
 

unfuckable

Pripravnik
18. avg 2007
127
0
16
Spet ista zgodba. General Motors zmešal štrene do konca. Vsi, ki smo razvoj dogodkov spremljali malo bolj podrobno, lahko mirne volje povemo, da je General Motors res satan. Itak so bile narejene napake v zadnjem letu, tega nobeden ne zanika.. Kot so povedali nekateri že nad mano, se bo že našel kdo in kupil znamko. Do takrat se bomo pa vozili s Saabi, sam imam 2 in sem super zadovoljen!
smile-1.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Pa saj je Volvo tudi kitajsko vozilo pa ga nekateri še vedno hvalijo kot hudič
 

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
Ma naj ga kupijo Kitajci, samo da se ohrani proizvodnja, me ne zanima čigav kapital je zadaj, tudi Jaguar je šel na vzhod, pa glej kaj so naredili z njega, čisto lepo mašino namesto avta za angleške veterinarje!
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.193
4.731
113
NI problem v kitajcih, problem je da je sab uporabljal kar nekaj GM rešitev/patentov, in GM tega na noben način noče dati (prodati) kitajcem... in potem raje pokoplejo SAAB, saj kitajci bodo pa slej ko prej prišli tudi do teh stvari, tako da ne vem kje je poanta...
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
23.014
1.233
113
42
Avto je v moji dream garage že dolgo. Mi je pa tudi 9-3 zelo všeč, sploh sportwagon black edition :p
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Voziš renoja , sab ti je pa sanjski avto.... ja pa kje jih ti pobiraš ?
Pa daj no ne morš no bit tak !
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
23.014
1.233
113
42
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Voziš renoja , sab ti je pa sanjski avto.... ja pa kje jih ti pobiraš ?
Pa daj no ne morš no bit tak !

Kje ti pobiraš da mi je Saab sanjski avto?