ONDA V719 3G Phablet - poročilo

satelite_mike

2 uri za cajtom
18. avg 2013
1.939
3
38
torej na paypalu se mi je nabralo nekaj evričev in sem reku grem probat kitajce
smile-1.gif

Naročim tale phablet, shipping iz UK in nobene carine ipd.
http://www.ebay.de/itm/271502181759?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Hitra dostava preko UPS v roku 3. dni.

In sem prav presenečen, zadev zelo odzivna, hitra, IGO šiba brez problema, ima tudi SLO meni, trgovina play dela, MKV filmček predvaja brez zatikanja, aplikacije vse delajo, wifi mi najde signale ki mi jih prej še telefon ni, skaratka presenečen. Edine hibe ki sem našel do zdaj je pač low pix kamerca(spredaj/zadaj) in pa resolucija ekrana.

Za 100 jovrov super zadeva.

tu je še en unboxing na youtubu:



pozdrav.gif
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.719
82
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Kaj pa USB OTG, WiFi tethering in HDMI izhod (z dodatnim adapterjem), dela vse to?

Na spletu sem našel, da naj bi OTG delal, HDMIja pa naj ne bi bilo!

Pa je tvoj res 16GB, ker razen tega na eBayu, drugje ponujajo le 8GB za cca 10 funtov manj?
 
Nazadnje urejeno:

satelite_mike

2 uri za cajtom
18. avg 2013
1.939
3
38
samo pazi sta dva modela V719(dual core) in V719 3G(quad core)
 
Nazadnje urejeno:

frisk

Pripravnik
25. sep 2007
735
18
18
Domžale
Sem videl, da si mi v moji temi predlagal 10½ ONDA tablico, pa me zanima, kako je z wifijem.
Namreč moja kitajska tablica tudi hitro najde signal, vendar je problem, da pri ne-polni jakosti (torej ko ima wifi ikona le eno ali dve črtici) internet praktično obvisi. Pri 3 črticah internet sicer dokaj normalno dela, ampak za npr. siol tvin v HD rabi pa obvezno poln signal, ki pa ga doseže le max. 3-4 metre od ruterja.
Drug problem pa je, da vsake toliko za 5-10 sekund popolnoma izgubi wifi (tudi, če ima sicer dovolj dober signal).

Je pri tej kaj boljše?
 

satelite_mike

2 uri za cajtom
18. avg 2013
1.939
3
38
wifi deluje odlično, bom pa testiral da ga obremenim in potem povečujem razdaljo.
Ti javim!
Drugače mi pa lovi signale ki mi jih prej Samsi ni našu
wink-1.gif

Drugače je pa to kar priznana firma pri njih
smile-1.gif
www.onda.cn