Nuvi250-C navig in Aroute-iskanje naslovov

Marvi

Zelenc'
10. dec 2010
3
0
1
Na nuvi250 sem naložil iz mapsourca ardiaroute in nekaj map iz city navigatorja. Zgeneriral sem 1 file in ga poslal na napravo. Naprava najde karto, jo naloži in ko pritisneš zemljevid, pokaže točno kje si. Vsi zaznamki v napravi delajo in lahko brez težav dam pojdi na- Zaznamek ali domov.
Težava nastane ko hočem poiskati nov naslov. Ko dam išči je že polje država prazno in ne najde nobene države.
Poskusil sem precej stvari: CN 2011.10-20-30, CN kot gmapsupp.img AR3.11 kot gmapsup2.img, obratno, 1 mapo na notranji spomin 1 na kartico, a je težava vedno ista.
Ker mi je zmanjkalo idej kaj bi še lahko poizkusil in kaj bi lahko bilo narobe vas prosim za kakršnokoli idejo ali pomoč.
Če je odgovor na to že kje objavljen se opravičujem, a meni ga ni uspelo najti ker je forum precej velik.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Na Sd kartici poimenuj mapo gmapsupp.img v notranjem spominu pa gmapprom.img
Če se še dobro spomnim nuvi 205 prepozna v notranjem spominu samo imena gmapprom1.img in gmapprom.img na SD kartici pa v mapi Garmin samo gmapsupp.img
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.941
5.627
113
Če me spomin ne vara je tudi na SD možna gmapsupp.img

Base map je gor?
 
Nazadnje urejeno:

Marvi

Zelenc'
10. dec 2010
3
0
1
Ne, basemape ni gor. Da bi dal 2x gmapsupp.img še nisem poizkusil a bom. Čudno se mi zdi to, da mape naloži, ne prijavi napake zaradi licence ali česarkoli takega, le ko dam najdi naslov je use prazno. Zemljevid pokažepravilno, naslovi u bookmarksih delajo in me garmin lepo pelje do njih. tudi ko grem u nastavitve/karte/podatki o kartah vidim da sta naloženi obe CN in AR, vendar pa ne morem izklopiti ene karte ali druge. Kljukica je vedno pri obeh.
e možno da so težave zato ker ni base mape gor? Naprava je posodobljena.
 
Nazadnje urejeno: