lg popravilo ali nakup novega

eldordo

Zelenc'
21. apr 2016
10
0
1
Pozdravljeni
Uporabljam lg g3
Ob padcu na tla je pocilo steklo in sem pisal na vama trade in so rekli da me menjava tousca in lcdja stane 126€
Aneks imam do 26.8.2016

Sedaj kaj narediti...ce ga popravim ga pol lahko prodam za 150€ a to pol zgleda kot da sem ga prodal nekomu za 20€
V mislih imam placat aneks kar je ostalo. In vzet nov telefon. Ali novega g5 ali nexus 6p
Eni svetujejo eni drugi drugo. Kaj mi svetujete vi?
Ali se mi splaca popravit in tel se dalje uporabljat
Ali pa kupit enega od omenjenih. Ce ja potem katerega? G5 ima vec spomina bolsi graficni procesor snemljivo baterijo.. A cudno mi je da mo g3 ima 3000mha baterijo g5 pa manj.
Zato raje tu vprasam za kak nasvet. Lp
 

eldordo

Zelenc'
21. apr 2016
10
0
1
Sedaj sem na youtube gledo te posnetke in res ni to neka umetnost. Tak da bi znau to menjat.
A drugo kar mene zanima. Nikoli še nisem prek aliexpresa naročeval še. Kako dolgo traja da bi to dobil? In drugo... kak je to material je to isto kot bi mi na servisu menjali? ali je to ene vrste druga klasa? Mogoče se zdi to komu smešno vprašanje a ker še nisem naročil me to pač zanima.
 

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
781
37
28
ČAka se na paket do kakšen mesec. Če paker ne prispe se pritožiš in dobiš denar nazaj, isto kot ebaj in paypal, samo da tukaj plačaš z kreditno direktno. Pač roba je gor takšna in drugačna. Verjetno so deli zat elefone vredu kvalitete.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.133
350
83
Goriska
Kvaliteta 100% ne bo ista, kot ce bi ti menjali na uradnemu servisu.

Lahko, da bo ok, lahko pa ti bo zacelo kmalu kaj nagajati.

Sam bi v tvojem primeru raje odplacal aneks in vzel nov telefon ali pa ce imas namen imeti telefon se dolgo zamenjati steklo na uradnem servisu.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.133
350
83
Goriska
Ja saj to je to.

Jaz sem dal prijatelju pred leti se na iphonu 4s zamenjati samo steklo in je bilo nekaj casa ok, potem pa so se zacele tezave, in sicer touch ni vec prijemal na dolocenih mestih.

Mislim, da je edina smiselna stvar, ce se odloci za popravilo menjava obojega.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Citat:
Uporabnik urby20 pravi:
Kvaliteta 100% ne bo ista, kot ce bi ti menjali na uradnemu servisu.

Lahko, da bo ok, lahko pa ti bo zacelo kmalu kaj nagajati.

Sam bi v tvojem primeru raje odplacal aneks in vzel nov telefon ali pa ce imas namen imeti telefon se dolgo zamenjati steklo na uradnem servisu.

Če menjaš cel ekran ni težav, problemi so ponavadi, če menjavaš samo steklo ali samo lcd.
Sem menjal že kar nekaj ekranov in vsi še vedno delajo bp.

Servis še nikoli ni bil dobra izbira, ker imajo isto robo le 3x dražjo.
 

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
549
25
28
hraše
Moj predlog : poizkusi sam zamenjati steklo. Če bo uspelo ga uporabljaj do izteka aneksa. Nato kupi nov telefon, starega pa za rezervo, saj tudi novega lahko razbiješ.
 

B81

22. jul 2007
36.587
10.278
113
Saj lahko zadnjih 5 mesecev pred iztekom vzames nov gsm, a ne? Vsaj vcasih je bilo tako.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
v Čričku na Zaloški to porihtamo za cca 60€
garancija 1 leto od dne prevzema