Kateri servis mobilnika v Mariboru?

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.537
1.071
113
Titograd
Galaxy s22 ultra je ravno iz garancije, nekaj dni imam vedno večje težave pri polnjenju, ali polni počasi, ali sploh noče, zaznava v konektorju za polnjenje tujke, vlago... z drugim telefonom pri hiši težav ni. Kam v Mb ga dati na popravilo in kaka približno bo cena?
 

scorpion

Majstr
25. apr 2008
2.001
170
63
Galaxy s22 ultra je ravno iz garancije, nekaj dni imam vedno večje težave pri polnjenju, ali polni počasi, ali sploh noče, zaznava v konektorju za polnjenje tujke, vlago... z drugim telefonom pri hiši težav ni. Kam v Mb ga dati na popravilo in kaka približno bo cena?
Jaz bi rekel, da je baterija fuč. Na mojem starem Samsungu S7, ki ga uporabljam samo za budilko, se zadnje dva meseca dogaja enako. Sicer ima samo način počasnega polnjenja (cca. 4 ure), a zdaj ga polni zelo zelo počasi. Včasih ga napolni šele v 10-ih urah, včasih tudi po 15-ih urah še ni na 100%. Sicer pa še zdrži toliko, da ga dajem polniti samo ob nedeljah.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.537
1.071
113
Titograd
Kaj te vem, polna baterija mi zdrži enako časa kot od novega. Namesto super hitrega polnjenja pa polni samo hitro ali navadno, včasih pa sploh noče polniti.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.537
1.071
113
Titograd
Uh, nekako nisem imel priložnosti sprobati še. Imamo nek star qi polnilec v službi, na katerega nisem niti nikoli probal polniti, bom poskusil jutri.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.537
1.071
113
Titograd
Imam doma še s22 plus, ki s polnjenjem nima težav. Tako da je polnilec odpadel. Sem spihal kontakte, ni sicer bilo videti smeti. Zato predvidevam da je polnilni port verjetno zanič.