Inštalacija Viste (problem)

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
Trenutno imam na računalniku Visto. Računalnik bi rad formatiral kot je treba vendar se tukaj zatakne. Boot prioritete sem nastavil na CD/DVD-Rom kot prvega in HDD kot drugega. Inštalacijski DVD je seveda v pogonu vendar se pri kliku na poljubno tipko za zagon ne zgodi nič. Na zaslonu je vidno Vista ozadje in miškin kurzor. In od tukaj se ne premakne nikamor.

Če pa Vista DVD začenem direktno iz "Mojega računalnika" pa se seveda vse normalno zažene vendar ni opcije formatiranja diska ampak je samo opcija namestitve sveže kopije in izdelava mape windows.old v kateri se ohranijo podatki izpred formatiranja.

In kaj naj zdaj nardim? Trenutno niam ideje kako bi formatiral disk kr direktno v Vistinem namestitvenem procesu.

Aja. Še to. Disk na katerem je/bo Vista je IDE. V računalniku pa še imam SATA disk na katerega so skopirani vsi podatki, ki jih pri formatiranju ne želim izgubiti.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Nobody pravi:Na zaslonu je vidno Vista ozadje in miškin kurzor.
Torej se štarta s DVD-ja ?

Kak si prvo instalacijo naredil ? Tudi z DVD-ja ?
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
Štarta se iz DVD-ja ja ampak se ne prikaže nobeno okence za nadaljevanje inštalacije.

Tudi prva inštalacija je bla iz DVD-ja ja.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Daj gor kaj drugega
tongue-1.gif

(jaz bi Windows 2008)

Probaj izkljapljat/odklapljat stvari, da vidiš, kaj ga moti.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
Win08??
smile-1.gif


Pa sej najprej sem mislil, da ga zmedeta 2 ekrana in sem enega izklopil. Ampak je isto sranje.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik maggio pravi:
Windows 2008

kaj pa je to???
Google, kaj je to ?


No ja, jaz sem mislil: odklopit disk, drugi disk, drugo grafo, RAM modul, TV kartico, itd...
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
Računalnik formatiran!

Vzrok je bil moja nepotrpežljivost pri čakanju na zagon DVD-ja
smile-1.gif