HTC sensation vs Galaxy 2

gogy89

Pripravnik
16. jun 2009
35
0
6
Pozdravljeni!!

Zanima me vaše mnenje kateri telefon bi raje imeli in kateri je boljši HTC sensation al Samsung galaxy 2? Nameravam si kupiti telefon, ki ima operacijski sistem android 2.3 in imam sedaj dilemo katerega vzeti?
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
definitivno galay s2!

imel oba na testu, htc se lahko skrije proti s2. s2 velko hitrejši.
poglej na youtube, napiši samsung galaxy s2 vs htc sensation pa boš videl primerjave.
 

matejm1994

Fizikalc
1. jan 2009
1.119
2
38
No, da te malček zmešam: Preden kupiš kateregakoli, ob primi v roke, boš takoj videl, da vzameš raje HTC-ja....
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Takozvana kvalitetnejsa locljivost na Sensationu je bolj hiba kot ne, saj je dosti iger nepodprtih. Prav tako je S2 dozivel od izdaje okrog 5 izdaj ROMov, od tega tudi na 2.3.4. HTC ? Menda en manjsi popravek, HTCjevi update-i so bolj nateg kot ne.
 

matejm1994

Fizikalc
1. jan 2009
1.119
2
38
Citat:
Zakaj že? Sensation ima precej stvari slabših. Sem imel oba v roki hkrati.


Zato, ker za telefon tako velike vrednosti pričakuješ boljšo kakovost materjala. Ne rečem, da je vse na HTC-ju boljše kot na SGS2, ne, Samsung ima mogoče boljši ekran, čeprav je tudi ta na HTC-ju dovolj realen, ima več RAM-a, baje da je hitrejši, kar se ne opazi pri normalni uporabi in ravno tako ima napake. Kot HTC. HTC pa ima qHD ekran, kar je veiiiiika prednost.

Ampak naj kupi avtor teme kar želi. Če želi Samsunga, in kupi HTC-ja ne bo zadovoljen, in obratno. Če pa želi HTC-ja in ga tudi kupi, pa bo zadovoljen. Ne glede na to, da ima vsak nekja plusov in nekaj minusov. Dejstvo je, da sta oba dobra in da se ne zgreši z nakupom tako Samsunga, kot tudi HTC-ja.
 
Nazadnje urejeno:

matejm1994

Fizikalc
1. jan 2009
1.119
2
38
Priznam, nisem videl neposredne primerjave v živo, sem jo pa videl na YT in priznam, da je SGS2 boljši.(v prikazu barv, ne v resoluciji)

Ampka nisem nikjer napisal, da je ekran HTC-ja boljši, sem samo napisal, da je dovolj realen, da ko boš uporabljal samo HTC-ja ne boš opazil razlik in bo dovolj dober. Vsaj tako je pri meni.
 

darlev

Fizikalc
18. apr 2008
689
65
28
Ljubljana
Ekran (na sončni svetlobi bolša vidljivost) in baterija boljsi SGS 2 , ohišje in izdelava bolse HTC (ga imam trenutno na testu...
smile-1.gif
), razlika v hitrosti delovanja neopazna malo v prednosti SGS 2...
 

matejm1994

Fizikalc
1. jan 2009
1.119
2
38
Če bi bil gumb "like it", bi ljakal, ker pa ga ni, bom pa samo napisal @darlev: povedal si bistvo. =) In pa HTC je lepši, to je za priznat, tako ohišje kot Sense.
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
41
Tole je pa tako kot da bi napisal da je Gallardo lepši kot F458,, bolj kot ne odvisno od vsakega posameznika se ti ne zdi
smile-1.gif
 

Lateral

Fizikalc
31. mar 2008
1.771
33
48
Še najboljša je zamenjava launcherja in ROMa, tako da se bo najlažje odločit na podlagi HW, videza in občutka v roki. Sensation je pač v zaostanku v številu romov zaradi zaklenjenega bootloaderja, ampak se bo zdaj spremenilo vse
smile-1.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Jaz sem bil ravno z kvaliteto zvoka pri klicu najbolj razočaran pri Sensationu, nočem niti vedeti kakšna je pri Galaxyu če je še slabša.
crazy1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Nisem bral salate, Galaxy 2 se razume, očitno telefonov še nisi vido niti od daleč... Daj jih skupaj in ti bo takoj jasno zakaj... Display...
 

dominic

Pripravnik
18. okt 2009
191
0
16
42
kolko vam placajo da se kregate, ker pol se bom se jaz =)... drugace pa nokia 1100 rh 15 zmaga...
 

perssak

Pripravnik
15. feb 2009
66
0
6
koroska
si lastim SGS2 pa mi je vredu telefon htc ima pa samo en minus hitrost pa mal ekran drugače pa oba zelo dobra telefona ne moreš zgrešit z nakupom,čeprav je SGS2 sestavljen bolj plastik fantastik po 2 mesecih še vedno tiho nič škripanja