HTC P3700 Touch Diamond Vrs. iPhone 3G

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.385
364
83
Ljubljana
Pozdravljeni! Tukaj sem nov. Ker je Sux popolnoma mrtev sem začel svoje formanje nadaljevti tukaj
smile-1.gif


Sem v fazi nakupa novega mobilnika pa me zaniima če ima kdo HTC P3700 Touch Diamond in iPhone 3G?

Zanima me kolikšen je približen standby (realen) za enega in drugega?

Kateri je uporabniku bolj prijazen? Lažje za uporabljati? Boljši GPS?

Ker Iphona lahko dobim ampak mi je malo veliko 550 eur za telefon ki je modna muha. Gre se mi da ima dober touch display, pa prov mi pride dobr garmin gor, pa baterija.


Hvala za odgovore in nasvete.
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Če nujno rabiš dobro navigacijo potem iphone odpade.Slabost diamonda pa je, da nima placa za spominsko kartico in da ima švoh baterijo. Baterija ima podobno kapaciteto kot ta iz nokie n95, le da je diamond še bolj požrešn z baterijo zaradi večjega in bolšega zaslona.pomojem zdrži od jutra do večera brez vklopljenega 3G, wifi, gps, itd...

Jaz ti priporočam htc Touch Cruisa. Je hiter, ima dobro baterijo , proti nokiji ima odličen GPS , za katerega obstaja ogromno navigacijskih programov in kart.Baterija zdrži ob vklopljenem 3G , 2 dni, če ga ugasnem zvečer.Pa tale htc ima kolešček in narejen je iz gumiranega materiala, kar daje odličen občutek v roki.Nimam kaj za rečt preko cruisa.

edit: Vidim, da si novi tukaj.Drugič odpri temo v pravem delu foruma. Na alterju imamo poseben podforum Dlančniki.Moderatorji, please, move it
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.884
626
113
Citat:
Uporabnik badguy777 pravi:
Na alterju imamo poseben podforum Dlančniki.Moderatorji, please, move it
evil.gif
Forum dlančniki, je namenjen bolj napravam, ki niso telefoni. Ker če bi med dlančnike šteli vse telefone, ki imajo touch screen(WM telefoni, iPhone, ... kasneje Nokia Tube, Android...) potem bi počasi lahko ukinili forum mobilna telefonija in pisali samo v "Dlančniki", ker naprav na dotik bo čedalje več, navadnih na "knofe" pa bo s časom čedalje manj.
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
iPhone je že prerasel status modne muhe, če želiš dober touchscreen se na daleč izogni HTC-jev (razen če te ne moti uporaba stylusa). V kolikor je navigacija nujna tudi jaz predlagam touch cruise, namesto diamonda (ki pa dejansko je modna muha).
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.385
364
83
Ljubljana
Sem si kupil iphona 3gb bel 16 gb pa mi tud malo ni žal
smile-1.gif
Edino kar pogrešam je Garmin, ali pa se kej šušlja kdaj bo dobavljiv?
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
hmm, dobra izbira, pa saj če navigacijo rabiš za v avto, potem je itak boljše kupit dedicated napravo
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Se strinjam.. Pri Diamondu se vedno [prevec] rabis stylus.. ni to to..
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.385
364
83
Ljubljana
jaz sem se odločil za Iphona zato ker sem dan prej imel v roki Dimonda. In po pravici povedano sem se ustavil že pri počasnosti podmenijov in listnnjae npr slik. Potem sem pa še ugodno ponudbo dobil za 16 gb verzijo iphona 3g, withe. Potem pa nisem kej imel razmišljat. Pri mobitelu bi me dimond prišel 430 eur iphone me je pa prišel 499 eur. Telefon sicer počasi osvajam, malo mi pomaga Jest, ampak je očitno že zgubil potrplenje
smile-1.gif


1.) Me pa edino zanima, kje bi dobil in kako se instalira aplikacije na iphona. Včeraj mi ga je uspelo jailbrakat, pa imam na namizju več ikone Instaler in Cydia.

2:) Iščem aplikacije kot so naprimer (da lahko pišeš postrani - z acclemetrom, baje je potem večja tipkovnica)

3.) kako se da prenašat filme, fotgrafije, in mp3-je na Iphone? Ne najdem nobenega načina, niti prek itunesa ne gre?
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.385
364
83
Ljubljana
Če poznaš koga v italiji se da dobiti. Jaz sem si samo zase zrihtal, takodane morem več dobiti, da me ne bo kdo "fehtal, če mu gal lako zdillam".
smile-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.485
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
>> .... Telefon sicer počasi osvajam, malo mi pomaga Jest, ampak je očitno že zgubil potrplenje
smile-1.gif


Ni izgubil potrpljenje
smile-1.gif
... Predlagam spremljanje naslednjih forumov: www.hackint0sh.org ,...

1. Aplikacije namescas lahko preko Installerja, preko Cydie in preko AppStora (ce je telefon Jailbreakan, sicer lahko le preko AppStore-a) ...


2. Glede tega... se nisem zasledil, da bi bila kaksna apliakcija, ki bi delovala skozi ves OS... deluje samo v kaksni taki aplikaciji (recimo v Safariju) ...

3. Vse se prenasa preko iTunes ...


 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik Semantique pravi:
Citat:
Uporabnik Vprasaj pravi:
Pri mobitelu bi me dimond prišel 430 eur iphone me je pa prišel 499 eur.

Tu potem itak ni debate. iPhone.

iPhone je drazji in ponuja manj stvari , torej res ni debate ... Diamond
zmaga.gif
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
Ko sem pred parimi dnevi prijel od kolega Diamonda, sem rekel le "Hvala lepa!". Pa če dajo notr 10GHZ in 10GB rama bo pomoje še kar počasen kot polž. In še nekaj,.. "iPhone je dražji" in "ponuja manj stvari"... mogoče res (odvisno od uporabnika).. ampak sam imam raje tiste stvari, ki jih rabim (in da te delujejo zanesljivo in hitro -> česar za Diamonda ne morem trditi).

Diamond ima super "velik" ekran napram iPhonu.. Mogoče tudi to eden od razlogov, da se odločite za Diamonda.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Ravno vceraj se mi je scrashal, hotel sem nekaj posurfati in se je X zgonil.. utripal ves cas .. je ostal samo se reset, po resetu pa "send this error report"
hysterical-1.gif


Good old windows, me le niso razocarali
evil.gif


aja, pa se to.. SOVRAZIM STYLUS IZ DNA DUSE!!!!
jezen.gif