Garmin Edge 705 - problem

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
579
21
18
Dobil sem igračo - Garmin Edge 705. Na napravo sem naložil del City Navigatorja (Aut, Ita, Nem) - (350 mb gmapsupp.img) in na SD kartico: AdriaRoute, ATopo...) - (1.680 mB - gmapsupp.img). Prepozna mi vse zemljevide, ko pa dam iskanje po naslovu pa mi najde pod regija le: Slo, Cro, BIH in Makedonija - torej iz Adria Route 2.20, ostalo pa ne. Če odznačim AR in ATopo, mi ne najde nobene več regije? A ima kdo podoben problem. Karte so vse normalno odklenjene! Hvala za pomoč in ideje!
 

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
749
3
18
Jaz imam ravno obratno. Na napravi imam AR in AT na kartici pa CNEUv2009. Išče in najde regije iz AR, iz CNEU pa ne!
 

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
749
3
18
Rešitev je v nadgradnji programske opreme (tako to imenuje Garmin). Preko WebUpdaterja sem iz različice 2.10 nadgradil na zadnjo (2.60). Sedaj išče in najde po vseh regijah (državah) ne glede kje so nameščene karte.
Na napravi imam AR (Slovenija, Hrvaška), AT (Slovenija, Hrvaška) in SČG (Črna Gora), na kartici pa AustriaTOPO, ItalijaTOPO in CNEUv2009 brez področij, ki jih pokrivajo na napravo nameščene karte.