Firefox 3.6 in bookmarks - nov pc?

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.563
36
48
41
Ljubljana
Vprašanje..

Ko sem prodal stari pc sem pozabil izvoziti bookmarkse iz firefoxa.

V novem pc-ju imam star disk (tisti, ki je bil prej pac "glavni" - iz kjer so se nalozili win in vse ostalo, samo nikakor ne najdem kje bi bili bookmarki, da jih potegnem ven.

Je to sploh še opcija, ali je "long gone"?

Ker provten plan je bil, da samo priklopim stari disk na nove komponente in niti ne delam nove instalacije sistema, pa so windowsi javili, da zaradi vseh novih komponent ne morejo delati...
rolleyes-1.gif


Torej, lahko sploh kako iz diska potegnem bookmarke iz FF 3.6 ali je to mozno le preko firefox in izvoza oz. backupa bookmarkov?
 

onlyme

Fizikalc
5. apr 2010
869
63
28
imaš jih v mapi C:\Users\"userName"\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\hpcmyaga.default\bookmarkbackups, prekopiraš najnovejšo datoteko in boš imel iste zaznamke.
 

Marezi

Pripravnik
2. jun 2009
296
0
16
joejoe: Pride prav samo v primeru, da je program pognan na računalniku iz katerega backupiraš in restavriraš. V zgornjem primeru to ni možno, ker je napisal, da ima disk z podatki od starega računalnika samo priklopljen zraven.
 

joejoe

Pripravnik
30. dec 2007
812
1
16
Citat:
V zgornjem primeru to ni možno, ker je napisal, da ima disk z podatki od starega računalnika samo priklopljen zraven.

Res je, sem površno prebral prvi post.
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.563
36
48
41
Ljubljana
Citat:
Uporabnik onlyme pravi:
imaš jih v mapi C:\Users\"userName"\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\hpcmyaga.default\bookmarkbackups, prekopiraš najnovejšo datoteko in boš imel iste zaznamke.

Nimam mape "AppData" :/
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.835
663
113
Si vklopil da ti pokaže tudi skrite datoteke in mape?
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
%APPDATA%\Mozilla\Firefox\Profiles

V vseh Windowsih.

Lahko ves profil skopiraš (trenutnega izbriši), pa boš imel vse od starega.