Driver za SUB na prenosniku ASUS M70vn

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Zdravo,

torej imam prenosnik ASUS M70 VN, na spodnji strani prenosnika imam "sub", kateri mi ne dela zato, ker sem na novo formatiral in namestil Windows 7, 64bit sistem.

Nikjer na netu ne najdem driverje za tale sub.



Tista Asusova stran za podporo in driverje za zelo nekvalitetna in skoraj nobenega driverja ne najdem tam...res čudna "podpora" za driverje...ampak ok pustimo njihovo stran.

Zanima me, kje bi lahko dobil ta driver, saj bi rad, da bi tale "sub" spodaj dela...

če grem pogledat v Devide Manager mi kaže, da sta 2 komponenki ki nista nameščeni..oz da nimata driverjev..če kliknem ONLINE da mi preveri mi ne najde ničesar.




Kdo bi mi lahko pomagal?

Vnaprej hvala in lep pozdrav
cheer.gif
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Zraven sem sicer prejel CD, kjer naj bi bili vsi driverji za moj prenosnik, vendar mi ta cd ne dela na 64bit sistemu....

atk ? emm kaj pa je to? a misliš iz asusove strani pod driverji?

iskreno povedano sploh ne razumem njihovih driverjev...če izberem recimo audi driver mi ponudi 30 različnih driverjev....samo v različicah je razlika.

recimo
primer 1: driver 6.0.255
primer 2: driver 6.0.258.4

itd....WTF??
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
zdaj sem si iz asusove strani namestih vse od ATK in ponovno zagnal pc.....še vedno ne deluje tale sub...morem še kej naštimat? aktivirat?
v nadzorni plošči?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Base System Device so gonilniki za Čitalec kartic gonilnik za security devices pa najdeš na asusovi strani pod pripomočki.
Kaj je to na sliki?Zvočnik?
Če je zvočnik pojdi v nadzorno ploščo klikni na Realtekovo ikono in tam nastavi izhode za zvočnike oziroma koliko jih imaš.Privzeto je nastavljen na 2.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Kaj pa je potem to spodaj prenosnika (torej to kar je na 1. sliki tega posta)?

Ko sem imel windows visto gor (pred pol leta nazaj) mi je delal tale sub spodaj. Sedaj, ko sem namestil windows 7, pa mi ne dela.

Res pa je, da sem zraven prenosnika prejel še nek multimedia cd, katerega sem namestil na windows visto, sedaj pa ga ne morem namestit na windows 7 ker je 64 bitni sistem...

Mislil sem, da se da dobiti tudi kak driver za windows 7 64 bitni sistem za tale sub.

Res zanimivo, da mi ne dela...
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Poišči tisti multimedia cd in napiši kaj na njem piše.Poglej če so na njem gonilniki za vista 64 in probaj naložit.V osnovi je Win 7 tako ali tako malo predelana vista.

p.s. iz asusove strani pod pripomočki si prenesi ASUS Live Update Utility for Win7 in ti bo pokazalo driver-je in med njimi bo morda ravno ta ki ga iščeš.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Hmm ne najdem več tistega cdja :/ sicer pa vem, da ni delal na 64 bitnemu sistemu (ali je to bil win 7 ali vista). dela samo na 32bit sistemu tako da mi ne bi pomagal tudi če bi ga našel.

kakšna druga rešitev morda? tudi tale asus live update sem si pobral pa mi nič ne koristi - to samo stoji spodaj desno v vrstici in nič ne dela....vsaj da bi videl kaj nič ne dela.

hvala