Candy pralni stroj, težava

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.205
26
48
Imamo Candy pralni stroj in občasno javlja napako S03. Našel sem tole obrazložitev:
E03 - Proces pražnjenja veš mašine vodom nije završen u predvidjenom vremenu u trajanju od 3 minuta.
Kdo ve za kakšno napako bi lahko šlo? Na servisu sicer pravijo, da jim je napaka poznana, vendar mi ne povedo za kaj gre. Res pa si ne bi želel, da mi vgradijo kak ½zlatarski½ rezervni del.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.061
2.819
113
Za foro preglej odvodne cevi, jaz sem imel problem da so se mi od mulcev ene nalepke nabile na odtoku vode, tam ko pride cev v steno.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.205
26
48
To sem naredil najprej, pregledal sem dovodno in odvodno cev in očistil filter, pa ni nič bolje.
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.042
84
48
Ne povejo ti pa zato ne,ker jim je cilj da jih pokličeš pridejo in mastno zakasirajo...
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Imel podoben probelm pri takrat novem AEG-ju (pralno/sušilni) - se pa ne spomnim, ali je bilo pri polnjenju ali praznjenju vode... V glavnem - (moj) stroj ima merjenje količe vode v bobnu preko senzorja pritiska in iz tistega senzorja se je snela cevčica, ki gre do bobna. Cevčico sem nataknil nazaj, jo dodatno fiksiral z vezico in napake od takrat nimam nikoli več...
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.205
26
48
Hvala vsem za odgovore. Po odgovoru serviserja sem tudi jaz dobil občutek, da gre za neko malenkost in mi bo vzel kakšnih 50€ po suhem. Bom čez vikend pogledal, če se da kaj narediti, če pa ne bo šlo drugače, bom pač moral poklicati servis.